Domov Novinky Canon uvádza na trh nové modely PowerShot a Ixus

Canon uvádza na trh nové modely PowerShot a Ixus

Zdielať

Spoločnosť Canon obohacuje svoje kolekcie fotoaparátov PowerShot a Ixus o sedem nových prírastkov. Konkrétne o tri nové superzoomy PowerShot, tri kompaktné fotoaparáty Ixus a kreatívny model PowerShot N2.

Najnovší Canon PowerShot SX530 HD ponúka 30 násobný optický zoom a 100 násobný ZoomPlus. Menší model SX710 HS má vo výbave 30 násobný optický zoom a najmenší SX610 HD ponúkne 18 násobný optický zoom.

canon sx 610 hd

Všetky tri disponujú funkciou Auto Zoom, ktorá automaticky upraví zoom podľa toho, ako sa ľudia na snímke pohybujú. Súčasťou je aj inteligentný stabilizátor obrazu, vďaka ktorému budú snímky a Full HD video perfektne ostré. Zdieľať ich následne môžete pomocou integrovanému rozhraniu Wi-Fi a NFC.

Zaujímavým kúskom z portfólia spoločnosti Canon je určite model PowerShot N2, ktorý v unikátnom štvorcovom dizajne ponúka inovačné krúžky na jednoduché nastavenie zoomu. Vybavený je dotykovým displejom s možnosťou vyklopenia o 180°, pri ktorom sa automaticky aktivuje režim autoportrétu. Rožšírený režim Creative Shot vám umožní automaticky vytvárať každú snímku rôznymi kreatívnymi spôsobmi.

Fotoaparáty Ixus 160, 165 a 170 v kompaktnom tele dokážu zachytiť zaujímavé momenty detailne, kamkoľvek sa vydáte a to v najmenšom kompaktnom tele od spoločnosti Canon. Model Ixus 170 ponúkne 12 násobný optický zoom, zvyšné dva majú 8 násobný optický zoom.

Všetky tri modely sú vybavené 20 megapixelovým snímačom, režimom Smart Auto pre automatické snímanie bez nastavovania a zábavnými kreatívnymi filtrami. Cena ani dostupnosť zatiaľ nie je známa.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno