Domov Novinky Canon rozširuje série videokamier LEGRIA HF G a R

Canon rozširuje série videokamier LEGRIA HF G a R

Zdielať

Spoločnosť Canon na veľtrhu CES odhalila kamery série LEGRIA a doplnila ich o 4 nové exempláre. Nové kamery pribudnú do LEGRIA HF – G a R triedy. Pôjde o modely LEGRIA HF G40, HF R706, HF R76, HF R78. Prvý menovaný model LEGRIA HF G40 je určený najmä pre profesionálov, ale i študentov. Je vybavený výkonným HD CMOS snímačom Pro 1/2.84 s vysokokvalitným zvukom, plným manuálnym ovládaním s rozhraním Wi-Fi. Tieto všetky funkcie sú implementované v kompaktnom tele. Ostatné tri modely HF v sebe kombinujú snímač Full HD CMOS a 57-násobný zoom, ktorý umožňuje používateľovi zachytiť video vo vysokej kvalite a zdieľať výnimočné momenty v rámci rodiny, či priateľov.
legria_kamery_ces_canon
Model LEGRIA HF G40  v sebe kombinuje aj pokročilé funkcie snímania, vďaka HD CMOS snímaču a DIGIC DV4 procesoru dokáže spoľahlivo snímať jasné a ostré videozáznamy aj pri horších svetelných podmienkach. Vďaka pokročilej optike a širokouhlému objektívu s 20-násobným zoomom a ohniskovou vzdialenosťou 26,8-576mm predstavuje tento model univerzálnu kameru so širokou škálou využitia. Kruhová clona s ôsmymi lamelami poskytuje lepší ”bokeh” a výsledkom je nádherné rozostrenie pozadia v záberoch s malou hĺbkou ostrosti, čo dá vyniknúť priamo kamerovanému objektu.
legria_g_40
Videozáznam je možné vytvárať s vysokým dátovým tokom AVCHD 1080p s voliteľnou snímkovou frekvenciou. Vďaka možnosti využitia dvoch SD kariet je možné zaznamenávať súčasne video vo formáte AVCHD a MP4. Vďaka funkcii spomalenia/zrýchlenia a časozberného snímania je možné dosiahnuť dramatické zábery. Dotykový displej umožňuje manuálne ovládať konfigurovateľné kruhové ovládače, clony, expozičný čas, či expozíciu. Prepínateľný zoomovací a zaostrovací krúžok v prednej časti objektívu ako aj ovládanie irisovej clony zaručuje najlepšie výsledky pri všetkých situáciách snímania.
legria_r_series
Modely LEGRIA HF R706, LEGRIA HF R76 a LEGRIA HF R78 sú vynikajúcimi spoločníkmi na zaznamenávanie mimoriadných rodinných udalostí vo Full HD kvalite. Umožnia všetkým členom rodiny nakrúcať zábavné a kreatívne videozáznamy. Aj vďaka DIGIC DV4 procesoru a snímaču CMOS Full HD zaručujú kamery vysokú kvalitu spracovania obrazu a to aj malých detailov. Optický stabilizátor s dynamickým režimom dokáže zabezpečiť stabilitu a ostrosť videozáznamu aj z ruky a dokáže automaticky redukovať viditeľné chvenie kamery aj pri chôdzi.
LEGRIA-HF-R_series
Vďaka funkcii automatického asistenta pri kompozícii so zoomom nestratí používateľ prehľad o snímanej scéne. Videokamera rýchlo detekuje, či je objekt viditeľný v zábere, v prípade, ak sa dostane mimo záberu, kamera sama obraz oddiali a zabezpečí jeho korekciu automaticky a scénu následne opäť priblíži. Do záberu sa dokonca vmestí aj rozľahlá dovolenková scenéria, či veľká svadobná skupina. Model LEGRIA HF R78 je širokouhlá predsádka, ktorú možno rýchlo nasadiť na videokameru a skrátiť tak ohniskovú vzdialenosť na 26,9 mm, či rozšíri šírku záberu.

Vďaka kompaktnému telu všetkých modelov kamier je ich možné využiť u všetkých členov rodiny pre záznam spoločných chvíľ, či podujatí. Kinematografické filtre a možnosti skrášlenia dotykom umožňujú úpravu záznamu v postprodukcii animáciami, šablónami a rôznymi filtrami. Detský režim, ktorý je taktiež implementovaný dokáže dokumentovať vzácne rodinné momenty, automatický ukladá videá do osobných albumov a rodičia si môžu pozerať, ako ich potomok rastie a raz mu to pustiť, ako výnimočnú pamiatku.

baby_mode

Všetky modely kamier sú vybavené rozhraním Wi-Fi, ktoré poskytuje slobodu diaľkového ovládania pomocou telefónov, či tabletov. Jedným dotykom tlačidla je možné zdieľať zaznamenané videozáznamy. Model LEGRIA HF R706 je kompatibilný s funkciou Flash Air.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno