Domov Novinky Canon prichádza s novým inštalačným projektorom

Canon prichádza s novým inštalačným projektorom

Zdielať

Canon Xeed Wux 6000 01Canon uvádza na trh novú vlajkovú loď medzi svojimi inštalačnými projektormi – model Canon Xeed Wux6000. Nový projektor sa môže pochváliť veľmi kvalitným obrazom, konektivitou, odolnosťou i širokými inštalačnými možnosťami. Medzi ďalšie dôležité vlastnosti modelu patrí znížená energetická náročnosť a jasný obraz vo vysokom rozlíšení. To všetko pri maximálnej spotrebe energie iba 0,076 W na jeden lúmen.

V novom modeli zlepšila kvalitu obrazu, možnosti inštalácie i konektivitu, a to pomocou úplne nového zobrazovacieho jadra a optického systému AISYS4.1 (Aspectual Illumination System). Vzhľad premietaného obrazu vylepšujú i nové panely LCOS, ktoré poskytujú vyšší jas i odrazivosť pri súčasnom znížení spotreby.

Nový panel LCOS sa môže pochváliť odolnosťou voči prehrievaniu. Projektor je schopný trvalo zobrazovať ten istý obrázok až 100 hodín bez toho, aby došlo k vypáleniu zobrazovaného vzoru do panelu. Pre porovnanie – vypálený vzor môže byť v prípade bežného LCD viditeľný už po dvoch alebo troch hodinách. Technológia LCOS je teda veľmi vhodná najmä pre inštalácie na výstavách, kedy zákazníci potrebujú bežne premietať sedem i viac hodín denne.

Canon Xeed Wux 6000 02

Nový projektor je kompatibilný s piatimi rôznymi projekčnými objektívmi. Túto päticu tvorí objektív s pevnou krátkou projekčnou vzdialenosťou, širokouhlý objektív so zoomom, štandardný objektív so zoomom, objektív s dlhou projekčnou vzdialenosťou a zoomom a objektív s ultra dlhou projekčnou vzdialenosťou a zoomom. Všetkých päť objektívov používa rovnakú montáž ako projektory Xeed Wux 4000 a Wux5000. Projektor XEED WUX6000 bude na Slovensku dostupný od decembra 2014.

Zdroj: Tlačová správa Canon

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno