Domov Novinky Canon predstavuje nové videokamery Legria HF R

Canon predstavuje nové videokamery Legria HF R

Zdielať

Canon uviedol tri nové videokamery série Legria HF R, konkrétne R68, R66 a R606. Všetky tri ponúkajú Full HD. Videokamery majú precesor Digic DV4 z dielne Canonu, ktorý sa postará o video. Optický zoom zvládne u každého 32 násobné zväčšenie, s rozšíreným režimom obraz zväčšíte až 57 násobne.

Canon Legria HF R606

Funkcia Zoom Framing Asist pomocou špeciálneho tlačidla automaticky sleduje osoby a zmenší zoom, aby vám ani jeden človek neunikol. Vždy ostré zábery umožní inteligentný stabilizátor obrazu.

Canon Legria HF R66

Legria HD R68 je vybavený novým širokouhlým konvertorom, ktorým sa skráti ohnisková vzdialenosť na 26,9 mm a zachytíte široký záber diania pred vami. Videokamery sú vybavené kreatívnymi módami, umožňujú natáčať spomalené aj zrýchlené zábery a dokážu aj zamknúť súbory pred nežiadúcim vymazaním.

Canon Legria HF R68

Zdieľanie je jednoduché vďaka technológií NFC, ktorú obsahujú všetky tri modely. Model Legria HF R606 je kompatibilný s SD kartami FlashAir, s ktorými môžete videá bezdrôtovo zdielať na sociálnych sieťach. Cena ani dostupnosť zatiaľ nie sú známe.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno