Domov Novinky Canon predstavuje fotoaparáty a tlačiarne

Canon predstavuje fotoaparáty a tlačiarne

Zdielať

Canon predstavil kolekciu nových modelov zo sérií PowerShot, ixus a Pixma Pro. PowerShot SX410 IS je kompakt, ktorým zachytíte akúkoľvek pozoruhodnú situáciu. Napriek malým rozmerom disponuje 40× optickým zoomom a technológiou 80× ZoomPlus, vďaka čomu zachytíte rovnako dobre blízke aj vzdialené objekty.

Canon PowerShot SX410 01

Či plánujete dobrodružnú výpravu alebo len večerné posedenie s priateľmi, ixus 275 HS sa postará o to, aby ste každý moment zachytili v zodpovedajúcej kvalite. Má štíhly dizajn s kovovou konštrukciou, vďaka čomu ľahko vkĺzne do vrecka – a zároveň je vybavený množstvom užitočných funkcií. Výkonný 12× optický zoom je doplnený o 20,2-megapixelový snímač CMOS.

Canon ixus 275 HS

Nové tlačiarne Pixma Pro-100S a Pro-10S nahrádzajú súčasné modely Canon Pro-100 a Pro-10. Prinášajú nové možnosti pripojenia, ktoré umožnia jednoduchú tlač snímok v detailoch. Tlačiareň Pro-100S používa 8 atramentov na báze farbiva, ktoré produkujú žiarivé výtlačky rýchlo a vo vysokej kvalite až do formátu A3+.

Canon Pixma Pro 10S

Pro-10S oproti tomu používa pigmentový systém 10 samostatných atramentov, ktoré vám v kombinácii s technológiou Chroma Optimiser poskytnú výtlačky v kvalite s vysokou sýtosťou čiernej a dlhou trvácnosťou. Tlačiarne sú tiež kompatibilné s novou aplikáciou Canon Pro Gallery Print, ktorá umožňuje pripojenie do cloudových foto a video služieb Zenfolio a SmugMug z tabletu.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno