Domov Novinky Canon predstavuje dva nové kompaktné fotoaparáty

Canon predstavuje dva nové kompaktné fotoaparáty

Zdielať

Canon PowerShot SX520 HS 01Canon predstavuje dva nové fotoaparáty typuso superzoomom – ideálne na snímanie skrytých detailov zblízka i zďaleka – PowerShot SX520 HS a PowerShot SX400 IS. Tieto modely sa môžu pochváliť optickým zoomom 42× a 30×, technickými technológiami z dielne Canon a kompaktným dizajnom.

Objektív fotoaparátu PowerShot SX520 HS so 42× optickým zoomom je dostatočne univerzálny na zachytenie akýchkoľvek objektov a situácií – od nezabudnuteľných prázdnin až po každodenné zážitky. Širokouhlý 24 mm objektív umožňuje tvorbu panoramatických záberov, zatiaľ čo pôsobivá maximálna ohnisková vzdialenosť 1008 mm dovoľuje zaostriť na detaily aj z väčšej vzdialenosti.

PowerShot SX520 HS disponuje zdokonaleným režimom Asistent pri kompozícii so zoomom, ktorý automaticky upraví zoom tak, aby sa snímané objekty dostali do záberu v požadovanej veľkosti. Fotoaparát rozpozná, ak hrozí, že sa pohybujúci objekt dostane mimo záber. V takom prípade opäť automaticky upraví zoom tak, aby bol celý objekt v zábere. Zoom sa tiež môže plynulo zmenšovať (vťahovanie objektívu dovnútra), ak sa snímaná osoba približuje k fotoaparátu, aby sa zachovala nezmenená veľkosť jej tváre.

Canon PowerShot SX400 IS 01

Súčasťou kompaktného a ľahkého fotoaparátu PowerShot SX400 IS je výkonný 30× optický zoom – ideálny na momenty, ktoré si nechcete nechať ujsť. Vďaka kompaktnému dizajnu sa fotoaparát ľahko prenáša, kamkoľvek sa vyberiete, a veľké, pohodlné držadlo spolu s obrovským rozsahom zaostrenia 24 – 720 mm vám ešte uľahčí tvorbu dokonalých záberov. S obomi modelmi ste okamžite pripravení na snímanie rýchlo sa pohybujúcich objektov – minimálne oneskorenie uzávierky, zdokonalené algoritmy a ultra rýchly AF sa postarajú o to, aby ste nikdy nezmeškali ten pravý okamih.

Zdroj: Tlačová správa Canon

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno