Domov Novinky Canon predstavil EOS 1200D

Canon predstavil EOS 1200D

Zdielať

Canon EOS 1200DCanon predstavuje EOS 1200D – novú digitálnu zrkadlovku (DSLR) základnej triedy, s ktorou je tvorba nádherných fotografií a Full HD videa jednoduchšia a zábavnejšia než kedykoľvek predtým. Fotoaparát EOS 1200D je určený pre nováčikov vo sfére DSLR fotografie, ktorí chcú čo najrýchlejšie dosiahnuť pôsobivé výsledky.

Ide o prvý model Canon s aplikáciou EOS Sprievodca pre mobilné zariadenia. Tá ponúka užitočné tipy a návody, ktoré vám pomôžu získať zo svojho nového fotoaparátu maximum. EOS 1200D je kombináciou prvotriedneho zobrazovacieho systému od Canon s množstvom intuitívnych, jednoducho použiteľných ovládacích prvkov a automatických režimov snímania. Nová aplikácia EOS Sprievodca a Sprievodca funkciami vám jednoduchým spôsobom predstavia rozloženie a funkcie tlačidiel, takže vzácne životné okamihy zachytíte hneď od začiatku s vyššou istotou. Aplikácia vás prevedie základmi fotografovania rýchlosťou, aká vám najviac vyhovuje. Nájdete tu návody, ako fotografovať obľúbené objekty (napr. ľudí alebo domáce zvieratá), spolu s informáciami o expozičnom čase alebo perspektíve.

Kompatibilita so zariadeniami iOS a Android

Canon EOS 1200D obsahuje 18,0MPx snímač APS-C CMOS a procesor DIGIC 4 z dielne Canon. 9-bodový Systém AF s bodmi zaostrenia v celej ploche záberu zabezpečí, aby boli detaily na snímke čo najostrejšie bez ohľadu na to, čo práve fotografujete. Funkcia rýchleho sériového fotografovania vám umožní vytvoriť sériu záberov rýchlosťou až tri snímky za sekundu – ideálne pri snímaní rýchlej akcie. Režim Scene Intelligent Auto automaticky zvolí tú najvhodnejšiu kombináciu nastavení fotoaparátu.

Canon EOS 1200D-2

Pohyblivé spomienky – záznam videa v kvalite Full HD

Pre životné okamihy, ktoré si chcete uchovať v pohybe, je váš EOS 1200D vybavený možnosťou nakrúcania pôsobivého Full HD videa (1080p). Široká škála funkcií s jednoduchým ovládaním vám dá tvorivú slobodu pri nakrúcaní pokročilejšieho videa – keď získate väčšiu sebaistotu, môžete sami ovládať expozíciu, zaostrenie aj hlasitosť.

Umelecká kreativita jediným dotykom tlačidla

Vďaka bohatému výberu kreatívnych filtrov vášho EOS 1200D môžete každému záberu jediným dotykom tlačidla pridať unikátnu atmosféru. Ešte pred zhotovením záberu alebo po ňom si môžete vybrať z piatich obľúbených umeleckých štýlov, napr. Miniatúra, Rybie oko alebo Hračkársky fotoaparát. Okamžite tak svojim snímkam pridáte tvorivý nádych, dramatickú atmosféru alebo jednoducho vytvoríte úplne nový vzhľad.

Kompaktný a ľahký EOS 1200D sa jednoducho prenáša, takže vždy môžete zachytiť ten správny okamih. Veľké tlačidlá s intuitívnym rozložením sa jednoducho používajú, aby ste sa aj v pohybe čo najrýchlejšie dostali k potrebným nastaveniam. K vysokej flexibilnosti EOS 1200D prispieva jasný optický hľadáčik, ktorý vám pomôže vytvoriť tú správnu kompozíciu, a 7,5 cm (3,0’’) LCD na snímanie v režime Live View. Ostrý displej s rozlíšením 460 000 bodov je dokonalým nástrojom na prezeranie fotografií a videa hneď po ich zhotovení, či už osamote alebo s priateľmi.

Canon EOS 1200D-3

A keď budete pripravení urobiťďalší krok vo svete fotografie, môžete jednoducho vymeniť objektív svojho EOS 1200D za jeden z vyše 70 objektívov Canon EF – každý z nich vám ponúkne novú perspektívu a rozšíri tvorivé možnosti, aby boli vaše fotografie skutočne jedinečné. V aplikácii EOSSprievodca nájdete podrobné informácie o bohatej ponuke kompatibilných objektívov a príslušenstva k vášmu EOS 1200D.

Základné charakteristiky fotoaparátu EOS 1200D:

  • Vysoká kvalita snímok vďaka veľkému snímaču
  • Detailné snímky, ktoré môžete orezať a vytlačiť na veľký formát
  • Zreteľné zábery dokonca aj v slabom osvetlení
  • Jednoducho použiteľný režim Scene Intelligent Auto
  • Sprievodca funkciami a aplikácia EOS Sprievodca pre inteligentné prenosné zariadenia
  • Video v kvalite Full-HD a režim Videomomentka
  • Jasný 7,5 cm (3,0”) LCD
  • kreatívne filtre

Zdroj: Tlačová správa Canon

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno