Domov Novinky Billy 4.7 lacný smartfón s Windows Phone 8.1

Billy 4.7 lacný smartfón s Windows Phone 8.1

Zdielať

Yezz-Billy-4.7Yezz, popredný nadnárodný výrobca mobilných zariadení, dnes oznámil, že Billy bude 4,7 palcový smartfón s operačným systémom Windows Phone 8.1. Vyrobený bude z ľahkého hliníka a bude podporovať dual-SIM kombinovaný moderným dizajnom, kvalitným materiálom a prvotriednym výkonom. Yezz sa rýchlo rozrastá v USA a Európe tým, že drží krok s rozširujúcimi sa požiadavkami v mobilnom priemysle.

Ultra-tenký Billy 4.7 je poháňaný výkonným štvorjadrovým procesorom Snapdragon a prináša ďalší obsah pre aplikácie, hry a mobilné prehliadanie. Billy 4.7 je vybavený 13,1 MPx fotoaparátom s ohromujúcim 4,7 palcový IPS displejom s OGS technológiou a HD rozlíšením 1280×720 pixwlov. Prináša rýchly 4G HSPA+ internet a je schopný HSDPA+ s prenosovou rýchlosťou 42.2 Mbps. Billy 4.7 je vybavený technológiou pre dual-SIM, ktorá poskytuje ideálnu kombináciu pre prácu, hranie alebo cestovanie.

Navrhnutý je tak, že má hrúbku len 7,2 mm a ponúka zjednodušenú krásu s jej zaoblenými hranami, lesklým povrchom a je odolný proti poškriabaniu vďaka ochrannému sklu Gorilla Glass 2. Zariadenie je kompatibilné so všetkými GSM sieťami a Billy 4.7 je dodávaný s tromi výmennými krytmi vo farbách červenej, bielej a modrej.

Dual-SIM smartfón prichádza s cenou 249 dolárov čo je cca 229 Eur. Od Billy 4.7 sa očakáva, že sa globálne začne predávať koncom mája počnúc Európou, Latinskou Amerikou a v Spojených Štátoch. Yezz tiež vypusti smartfón s názvom Billy 4.0, ktorý bude mať 4 palcový OGS displej, zadný 8 MPx fotoaparát a vpredu bude k dispozícii 1,3 MPx fotoaparát, štvorjadrový procesor, a jeho maloobchodná cena bude len 139 dolárov – cca 129 Eur.

Billy 4.7 a Billy 4.0 budú k dispozícii od júna a to výhradne na Amazon.com. Pre ďalšie informácie môžte navštíviť stránku výrobcu www.sayyezz.com.

Zdroj: Tlačová správa Yezz

Zdielať
Predchádzajúci článokWindows Phone 8.1: Prvé dojmy
Nasledujúci článokAcer Liquid Leap – fitness smarthodinky
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno