Domov Novinky BenQ uvádza herný monitor XL2730Z s FreeSync

BenQ uvádza herný monitor XL2730Z s FreeSync

Zdielať

Spoločnosť BenQ uvádza na trh 27“ herný model XL2730Z. Nová vlajková loď ponúka QHD rozlíšenie 2560×1440 pixelov a množstvo herných funkcií, vrátane zobrazovacej frekvencie 144 Hz a podpory FreeSync.

BenQ XL2730Z 01

Ústrety špecifickým požiadavkám hráčov a rôznych typov hier vychádza tiež prednastavených 20 úrovní sýtosti farieb a vylepšený Auto Black Equalizer, ktorý dokáže na základe typu hry zvoliť úroveň podsvietenia tak, aby optimalizoval viditeľnosť v tmavých miestach a zároveň nepresvietil miesta svetlá.

BenQ XL2730Z 02

Pre zálohovanie individuálnych nastavení a ich jednoduchý transport kamkoľvek je k dispozícii Game Mode To Go, využívajúce lokálne USB disk, či cloudové úložisko. Monitor je vyhotovený v čierno-červených farbách s pevným hliníkovým stojanom.

BenQ XL2730Z 03

Rovnako ako ostatné monitory, je aj tento model vybavený najnovšími technológiami Eye-care pre ochranu očí. Patrí sem najmä Flicker-free, eliminujúce blikanie na pozadí monitora vo všetkých úrovniach jasu, a Low Blue Light, redukujúce škodlivé modré svetelné spektrum. BenQ XL2730Z je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 659 eur s DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu BenQ XL2730Z poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno