Domov Novinky BenQ uvádza 27“ herný monitor pre PC a konzoly

BenQ uvádza 27“ herný monitor pre PC a konzoly

Zdielať

BenQ uvádza na trh nový 27-palcový herný monitor RL2755HM. Nástupca úspešného modelu RL2455HM ponúka Full HD rozlíšenie 1920×1080 pixelov, nízku hodnotu odozvy 1 ms, najnovšie funkcie pre optimálne herné nastavenie, pokročilé technológie pre ochranu zraku a pripojenie cez dva HDMI porty umožňujúce počítačové i konzolové hranie.

BenQ RL2755HM 01

Monitor je navrhnutý tak, aby spĺňal špecifické požiadavky herného odvetvia. Ponúka veľmi nízku hodnotu odozvy 1 ms (GTG), ktorá v spolupráci s ďalšími technológiami vytvára plynulý a zároveň kvalitný obraz aj vo veľmi rýchlych scénach.

BenQ RL2755HM 02

Dizajn korešponduje s herným využitím. Kompaktná základňa trojuholníkového tvaru, zakončená nekĺzavým pogumovaným povrchom, poskytuje na vonkajšej strane vhodné miesto pre odloženie herného ovládača. Monitor patrí do radu BenQ Eye-care, ktorá kladie dôraz na ochranu očí a znižovanie únavy pri dlhotrvajúcom hraní.

BenQ RL2755HM 03

Má matný rámik, eliminujúci rušivé odlesky svetla a disponuje technológiou Flicker-free, odstraňujúci blikanie na pozadí monitora, a Low Blue Light, redukujúce v niekoľkých úrovniach vyžarované škodlivé modré svetelné spektrum. BenQ RL2755HM je k dispozícii na trhu za odporúčanú koncovú cenu 245 eur.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno