Domov Novinky BenQ SP2: Akčná kamera ovládaná cez hodinky

BenQ SP2: Akčná kamera ovládaná cez hodinky

Zdielať

BenQ SP2Spoločnosť BenQ si pripravila novú akčnú videokameru SP2, ktorá je na trh dodávaná spoločne s hodinkami určenými pre diaľkové ovládanie. Videokamera je určená pre vonkajšie aktivity, aj pre šport. Okrem možnosti ovládania diaľkovo cez hodinky nám ponúkne možnosť záznamu v rozlíšení Full HD pri 60 snímkach za sekundu.

Ďalšou možnosťou je využitie časozberného režime. BenQ tiež sľubuje dlhú výdrž na batériu, ktorá má v tomto prípade kapacitu 2260 mAh, rozhranie Wi-Fi a tiež vysokú odolnosť vďaka puzdru s IPX8. To by jej malo zabezpečiť vodotesnosť až do hĺbky šesťdesiat metrov, čo je veľmi slušné.

Hodinky môžu kameru nielen ovládať, ale tiež ukazovať práve natáčaný obraz v režime Live-View. Vďaka nim budeme môcť v priebehu nahrávania videa zhotovovať aj fotografie. Kamera využíva 1/2, 3″ 16M senzor CMOS , objektív zo 7 elementov s F2, 8, záznamy ukladá na karty microSD a má okrem Wi-Fi aj rozhranie microUSB, miniHDMI a 3,5 mm jack.

Batéria s kapacitou 2260 mAh vydrží na obstaranie trojhodinového záznamu alebo 460 fotografií. Rozmery kamery sú 59,2×42,7×26,4 mm a hmotnosť 80 gramov. Aplikácia BenQ Action Cam App pre mobilné zariadenia umožňuje zobraziť urobené snímky vďaka rozhranie Wi-Fi. Kamera aj so svojim príslušenstvom je už dostupná na našom trhu za cenu 324 euro.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu BenQ SP2 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa BenQ

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno