Domov Novinky BenQ RL2460HT: Rýchly 24″ monitor

BenQ RL2460HT: Rýchly 24″ monitor

Zdielať

BenQ RL2460HTPredovšetkým pre hráčov si spoločnosť BenQ pripravila nový LCD monitor RL2460HT, ktorý sa tak stáva súčasťou série RL. Ponúkne predovšetkým rýchlu odozvu, ale aj vybrané firemné technológie, ktoré sa budú pri hraní hodiť. BenQ RL2460HT je teda 24″ LCD monitor určený pre hry a vzhľadom k tomu sú jeho základné špecifikácie celkom jasné. Použitý je panel TN s rozlíšením 1920×1080 px, kontrastom 1000:1 a odozvou 2 ms GtG.

Monitor je vybavený rozhraniami D-Sub, DVI-D a dvoma HDMI, pričom jeden z týchto konektorov je výstup. Môžeme tak na monitor pripojiť napríklad televízor alebo záznamové zariadenie. V hrách sa môže hodiť režim Fighting Mode, ktorý užívateľovi umožní pohrať sa s obrazom, aby zvýraznil treba protivníkov. Pod označením Precision Scale System sa zase skrýva prostý nastaviteľný stojan s možnosťou zmeny výšky v rozsahu 11 cm a nechýba ani možnosť využiť VESA držiaky.

Potom tu je tiež funkcia Display Pilot, ktorá umožní využiť pomocou Game Mode Loader rôzne profily týkajúce sa konkrétnych hier. Low Blue Light má zase obmedziť modré spektrum, vďaka čomu má monitor byť šetrný k očiam a potom tu je tiež ZeroFlicker odstraňujúci poblikávanie podsvietenie pri všetkých úrovniach nastavení. RL2460HT bude k dispozícii už tento mesiac, ale cena zatiaľ nebola uvedená.

Zdroj: Tlačová správa BenQ

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno