Domov Novinky BenQ prináša novú generáciu herných monitorov XL2430T

BenQ prináša novú generáciu herných monitorov XL2430T

Zdielať

BenQ XL2430T 01Spoločnosť BenQ uvádza na trh 24″ herný model BenQ XL2430T. Ocenený prestížnym Red Dot Award 2014 za moderný dizajn, poskytuje množstvo herných funkcií pre pohodlie a kvalitný výkon každého hráča – Motion Blur Reduction, odozvu 1 ms GTG, Black Equalizer, Auto Game Mode a ďalšie. Nechýba ani najnovšie technológie pre ochranu zraku Flicker-free a Low Blue Light.

Monitor je vyhotovený v čierno-červených farbách s atraktívnym hliníkovým stojanom a stabilným podstavcom. Moderný dizajn, doplnený o vysokú ergonómiu monitora, ponúka presné nastavenie výšky v 14 úrovniach, náklon obrazovky aj jej otočenie. Úpravy je pritom možné sledovať na pohyblivých značkách a následne aj duplikovať na inom monitore. Hlavné prvky dizajnu ďalej dopĺňa madlo pre prenášanie, otvor na káble v stojane a tiež užitočný zaťahovací háčik na boku pre bezproblémové uloženie slúchadiel.

BenQ XL2430T 02

Medzi hlavné ciele BenQ sa radí aj starosť o ochranu zraku hráčov. Preto je aj nový monitor vybavený najnovšími technológiami Eye-care, ako sú Flicker-free, eliminujúce blikanie na pozadí monitora a Low Blue Light, redukujúce škodlivé modré svetelné spektrum. Nový Full HD herný monitor BenQ XL2430T je na trhu k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 377 eur s DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu BenQ XL2430T poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa BenQ

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno