Domov Novinky BenQ i500: Smart LED projektor s Androidom

BenQ i500: Smart LED projektor s Androidom

Zdielať

Spoločnosť BenQ uvádza na trh multimediálny LED projektor BenQ i500. Novinka je postavená na operačnom systéme Android s prístupom k aplikáciám v obchode Google Play a vďaka svojej bohatej konektivite dáva možnosť jednoduchého bezdrôtového prenosu.

BenQ i500

Moderný a štýlový dizajn 1,3 kg vážiaceho kompaktného prenosného LED projektora je doplnený o do zlata ladenú mriežku na zadnej strane s krytkou konektorov. Zaujímavým detailom je tiež ohraničenie objektívu rovnakou zlatou farbou. Reprodukuje obraz s rozlíšením 1280×800 pixelov pomocou dvoch LED zdrojov svetla, ktoré dosahujú životnosť 30000 hodín. Projektor ponúka svietivosť 500 ANSI lumenov, kontrast 100000:1 a fixný zoom.

Integrovaný WiFi adaptér umožňuje pripojenie k internetu a tým projekciu obsahu z populárnych hudobných a video služieb ako sú YouTube, Vimeo, Spotify a ďalej potom hranie hier, sledovanie športu a ďalšie. Projektor tiež podporuje pripojenie cez Bluetooth a zobrazenie obsahu priamo z USB zariadení pomocou pripravených kancelárskych aplikácií. K dispozícii je diaľkový ovládač a projektor podporuje bezdrôtové myši a klávesnice. Systém projektora poskytuje tiež automatické aktualizácie firmware aj nainštalovaných aplikácií. Smart projektor BenQ i500 je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 809 eur s DPH.

Zdroj: BenQ

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno