Domov Novinky BenQ BL3201PT: 32” 4K monitor pre dizajnérov

BenQ BL3201PT: 32” 4K monitor pre dizajnérov

Zdielať

BenQ BL3201PTBenQ predstavuje novú vlajkovú loď BL série monitorov. Model BL3201PT je navrhnutý primárne pre prácu s CAD/CAM, náročnými animáciami, strihom videa a grafickými návrhmi. Ponúka 32” IPS displej s rozlíšením 3840×2160 pixelov (4K Ultra HD), 100% sRGB a rôzne režimy nastavenia pre zvýšenie efektivity práce, ako napr. CAD/CAM Mode, Animation mode, obraz v obraze (PIP), obraz vedľa obrazu (PBP) a softvér pre jednoduché rozdelenie obrazovky Desktop Partition. Nechýba ani technológia pre ochranu zraku BenQ Flicker-free a Low Blue Light.

Monitor prináša o viac ako 300% väčší pracovný priestor v porovnaní s klasickým Full HD 1080p, rovnako ako väčšiu hustotu pixelov (PPI) a tým jemnejšie obraz. Pre situácie, ktoré vyžadujú nákupný výstupe z dvoch rôznych počítačov, ponúka monitor funkcia obraz v obraze (PIP) a obraz vedľa obrazu (PBP). K dispozícii je tiež Desktop Partition umožňujúci rozmiestnenie aktívnych aplikácií na obrazovke pomocou jedného kliknutia a softvér Display Pilot s funkciou Auto Pivot pre jednoduchú správu a nastavenia obrazu.

BenQ BL3201PT

Veľký dôraz je opäť kladený na ochranu očí. V rámci Eye-care technológií sú k dispozícii Flicker-free, eliminujúce blikanie na pozadí, Low Blue Light, redukujúce škodlivé modré svetelné spektrum a tiež senzor okolitého osvetlenia automaticky prispôsobuje jas monitora. Monitor možno k zdrojovému zariadeniu pripojiť prostredníctvom dvoch HDMI 1.4 portov, diplay Port 1.2, miniDiplayPort alebo rozhrania DVI-DL. K dispozícii je tiež päť USB 3.0 portov a čítačka SD kariet. Možno možno zakúpiť za odporúčanú koncovú cenu 899 eur s DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu BenQ BL3201PT poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa BenQ

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno