Domov Novinky Beats Electronics odkúpi akcie v HTC

Beats Electronics odkúpi akcie v HTC

Zdielať

HTC BeatsSpoločnosť HTC dnes oznámila, že Beats Electronics odkúpi zvyšných 25 percent akcií, ktoré mal ako výrobca slúchadiel za 265 miliónov dolárov. Je to celkom dosť peňazí pre HTC, potom čo 50,1 percent akcií predali spoločnosti Beats za 300 miliónov dolárov v roku 2011 a neskôr súhlasili predať 25 percent akcií späť od svojho partnera tesne pred jeho prvým výročím partnerstva.

Beats na druhej strane, nedávno spustila globálnu expanziu rozšírenia svojich produktových radov mimo slúchadiel a jeho exkluzívneho mobilného partnerstva s HTC. Spoločnosť Dr Dre. and Co hovorí o novom investorovi, ktorý má prostriedky, ktoré pomôžu zvýšiť svoj ​​rast. HTC oznámilo, že bude “pokračovať v spolupráci s Beats”, ale mlčí o svojich dôvodoch na predaj.

Zdroj: Engadget.com

Zdielať
Predchádzajúci článokNokia predstaví 22. októbra nové smartfóny
Nasledujúci článokNové tablety od Microsoftu: Surface 2 a Surface 2 Pro
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno