Domov Novinky BBM bude predinštalovaný na niektorých telefónoch Android

BBM bude predinštalovaný na niektorých telefónoch Android

Zdielať

BlackBerry-BBMSpoločnosť BlackBerry oznámila dnes ráno, že BlackBerry Messenger (BBM) bude predinštalovaný na niektoré budúce telefóny Android. Android modely z OEM, ako Brightstar, Celkon, Evercoss, IMO, Micromax, Mito, Snexian, Spice, Tecno, TiPhone a Zen príde s BBM predinštalované v Afrike, Indii, Indonézii, Latinskej Amerike a na Blízkom východe.

Okrem toho bude ustarostený kanadský výrobca aj naďalej ponúkať BBM cez Google Play Store. BBM umožňuje používateľom chatovať medzi dvoma ľuďmi alebo v skupinách maximálne 30 ľudí. Nakoniec, BlackBerry pridá do aplikácie videohovory a hlasové volania.

Na rozdiel od iných aplikácií pre zasielanie správ, ktoré používajú užívateľské meno, alebo e-mailovú adresu, používatelia majú pridelené číslo PIN, ktoré slúži na začatie alebo prijímanie hovorov. BlackBerry prenáša BBM kanál z Beta zóny do BlackBerry App World ešte dnes. Táto funkcia bude nakoniec byť pridané do Android verzie BBM a umožňuje užívateľom pripojiť komunity plné ľudí, ktorí majú rovnaké záujmy. IOS verzia BBM dostane rovnaké aktualizácie ako aj užívatelia Androidu.

BlackBerry-BBM 2

“Je jasné, že smartfón zákazníci vidia BBM ako aplikáciu, ktorú musia mať pre aktívne konverzácie. Videli sme to na BBM od uvedenia na Android a iPhone, ktorý je úžasný. Sme nadšení, že môžeme spolupracovať s poprednými výrobcami Android smartfónov z celeho zemegule pomôcť, aby svojim zákazníkom dodali BBM predinštalovaný už pri vybalení smartfónu z balenia.” povedal Andrew Bocking, výkonný viceprezident, BBM.

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokOrange odmeňuje svojich zákazníkov, ponúka bonusy
Nasledujúci článokSamsung a HTC sú v 3DMarku zablokované
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno