Domov Novinky Bažant Pohoda: Štart LTE od Orangeu a partner Huawei

Bažant Pohoda: Štart LTE od Orangeu a partner Huawei

Zdielať

Huawei Ascend P7 01Spoločnosť Huawei sa stane exkluzívnym hardvérovým partnerom operátora Orange pri oficiálnom predstavení služieb siete LTE na Slovensku, ktoré spoločnosť Orange uvedie na festivale Bažant Pohoda 2014. Už o pár dní sa na trenčianskom letisku začne multikultúrny festival Bažant Pohoda 2014, pričom jeho osemnásty ročník má program opäť nabitý zvučnými menami.

Jedným z hlavných partnerov festivalu je už tradične aj spoločnosť Orange, ktorá priamo na Pohode odprezentuje spustenie LTE siete na Slovensku. Pri týchto aktivitách bude prítomná i spoločnosť Huawei, ktorý bude na tohtoročnej Pohode exkluzívnym hardvérovým partnerom spoločnosti Orange. Bude tu i stánok Huawei, kde si návštevníci užijú festival v úplnej pohode, keďže priamo na mieste bude možnosť zoznámiť sa a za účasti skúsených poradcov si vyskúšať funkcionalitu najnovších mobilných LTE zariadení značky Huawei. Účastníci festivalu budú mať možnosť zúčastniť sa súťaží o skvelé ceny, či už o najnovšie tablety, telefóny a ďalšie mobilné zariadenia Huawei.

Huawei MediaPad Link

Čo sa stane na festivale, neostane na festivale. To je hlavný slogan, pod ktorým Orange ako hlavný partner najväčšieho slovenského hudobného festivalu Bažant Pohoda 2014 prinesie všetkým jeho účastníkom možnosť zdieľať svoje zážitky po novom – ešte vyššou rýchlosťou a vo vyššej kvalite. Vďaka LTE sieti, ktorej komerčnú prevádzku Orange spustí len niekoľko dní pred festivalom, sa Bažant Pohoda stane prvým hudobným festivalom na Slovensku, plnohodnotne pokrytým signálom LTE.

Huawei MediaPad M1

Všetci zákazníci, ktorí majú telefón s podporou LTE (4G) a akýkoľvek dátový program od Orangeu, si budú môcť na festivale bezplatne vyskúšať komfort, ktorý prináša nová generácia mobilných sietí. LTE siete umožňujú pripojenie podstatne vyššími rýchlosťami a s rýchlou odozvou. Zdieľať všetky zážitky z festivalu s kamarátmi na sociálnych sieťach tak bude ešte pohodlnejšie. Vyskúšať si rýchlosti si však budú môcť aj tí, ktorí nemajú zariadenie podporujúce LTE.

Zdroj: Tlačová správa Huawei, Orange

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno