Domov Novinky Axis oznamuje uvedenie sieťovej kamery

Axis oznamuje uvedenie sieťovej kamery

Zdielať

Axis M1025Nová sieťová kamera Axis M1025 vychádza v ústrety potrebám malých obchodov, butikov, kancelárií a používateľov obytných priestorov, ktorí hľadajú cenovo dostupné riešenie dohľadu pomocou IP kamier s jednoduchou inštaláciou.

Spoločnosť Axis Communications dnes predstavila model Axis M1025 – sieťovú kameru pre interiérové použitie v kompaktnom prevedení, ktorá poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu s rozlíšením Full HDTV 1080p alebo 2 megapixely pri plnej snímkovej frekvencii. Kamera je vybavená mnohými praktickými funkciami – napríklad má podporu pre výstup microHDMI  pre živé streamovanie na monitor s rozlíšením HDTV 720p, podporuje pamäťové karty pre ukladanie videí, môže obraz snímať na šírku v takzvanom “Corridor” formáte, ktorý je optimálne vhodný pre snímanie úzkych chodieb a uličiek, a okrem jednosmerného napájania môže byť napájaná aj cez dátovú sieť vďaka protokolu Power over Ethernet.

Kamera má oporu v najširšej základni v danom odbore, ktorá ponúka softvér pre správu a riadenie videí prostredníctvom Partnerského programu spoločnosti Axis pre vývoj aplikácií Axis Application Development Partner Program a AXIS Camera Station. Kamera podporuje aplikačnú platformu AXIS Camera Application Platform a ONVIF umožňujúcu ľahkú integráciu kamerového systému a podporu vývojárov aplikácií, ktorí môžu kameru obohatiť o ďalšie inteligentné funkcie. Kamera AXIS M1025 bude podľa plánu dostupná v 1. štvrťroku 2014 prostredníctvom distribučných kanálov spoločnosti Axis za výrobcom odporúčanú maloobchodnú cenu 251 €.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Axis M1025 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Axis

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno