Domov Novinky Axis oznamuje uvedenie prvej 4K kamery

Axis oznamuje uvedenie prvej 4K kamery

Zdielať

Axis P1428-ESieťová kamera je najvyšším modelom v rade kompaktných kamier Axis P14. Vďaka technológii 4K ponúka najnovšiu generáciu v štandardoch vysokého rozlíšenia a prináša štyrikrát vyššie rozlíšenie než ponúka štandard HDTV 1080p. Nová kamera Axis P1428-E je ideálna pre dohľad nad veľkými plochami, ako sú parkoviská a verejné priestranstvá, pričom súčasne dokáže zachytiť aj jemné detaily.

Spoločnosť Axis oznámila uvedenie svojej prvej kamery s rozlíšením 4K – modelu Axis P1428-E. Štandard rozlíšenia 4K je definovaný a schválený organizáciou International Telecommunication Union (ITU) a ponúka video v rozlíšení 3840×2160 pixelov so snímkovou frekvenciou 30 snímok za sekundu. Kamera je určená pre vonkajšie a náročné vnútorné prostredia. Rad Axis P14 tvorí sedem modelov sieťových kamier s rozlíšením od HDTV 1080p po 4K.

Nový model Axis P1428-E ponúka celý rad funkcií s pridanou hodnotou, ako napríklad diaľkovo ovládané približovanie a ostrenie, vstavaný slot pre pamäťové karty micro SD/SDHC/SDXC a vstupné/výstupné konektory pre prepojenie s externými zariadeniami.

Spoločnosť Axis bola medzi prvými, kto uvádzal HDTV sieťové kamery na trh dohľadového videa. Zavedenie technológie 4K do portfólia našich produktov je prirodzeným krokom v reakcii na nároky a požiadavky zákazníkov. Sieťová kamera Axis P1428-E s 4K rozlíšením by mala byť dostupná v 3. štvrťroku 2014 prostredníctvom distribučných kanálov spoločnosti Axis.

Zdroj: Tlačová správa Axis

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno