Domov Novinky Axis F: Miniatúrne a nenápadné IP kamery

Axis F: Miniatúrne a nenápadné IP kamery

Zdielať

AXIS F41 02Spoločnosť Axis si pripravila celú novú rodinu IP kamier s označením F, ktorá zahŕňa veľmi malé modely. Tie sa budú hodiť pre využitie tam, kde nie je miesta nazvyš, alebo kde nie je vhodné, aby boli vidieť. Produktový rad ponúkne modulárny systém sieťových kamier, ktorý vychádza jednak z ich malých rozmerov a tiež z vlastností hlavnej riadiacej jednotky Axis F41.

K dispozícii sú celkovo štyri rôzne IP kamery, ktoré sa navzájom líšia predovšetkým triedou krytia a potom tiež záberom objektívu. Všetky ale ponúkajú rozlíšenie 1080p. Koncept s kamerou vybavenou objektívom a snímačom a hlavnou jednotkou, ktorá zabezpečí komunikáciu, spoločnosti Axis prvýkrát zaviedla u rady P12.

AXIS F41 01

Hlavná jednotka má v sebe umiestnený procesor, sieťové obvody, napájacie obvody a tiež slot pre karty SD, na ktoré sa môže ukladať obraz. U tejto rady sa tak výrobca snažil svoj systém ešte vylepšiť a ďalej zmenšiť samotnej kamery. Tie majú sieťový kábel pripevnený napevno, pričom jeho dĺžka je buď 3, alebo 12 metrov. Z ich tela môže pozerať napríklad len objektív, ktorý má u najmenšieho modelu veľkosť špendlíkovej hlavičky, takže môžu byť v podstate neodhaliteľné.

Zdroj: Tlačová správa Axis

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno