Domov Novinky AVG Cleaner predĺži výdrž telefónu pomocou nových profilov

AVG Cleaner predĺži výdrž telefónu pomocou nových profilov

Zdielať

AVG-LogoAVG má novú verziu aplikácie AVG Cleaner for Android Pro. Verzia 2.2.1 obsahuje okrem niekoľkých nových prvkov v používateľskom rozhraní aj výrazne vylepšenú funkciu Profily batérie, ktorá umožní viac optimalizovať využitie batérie podľa miesta, na ktorom sa práve nachádzate. Disponuje aj podporou pre operačný systém Android 5.0 „Lollipop“. Nová funkcia Profilov batérie momentálne obsahuje možnosť „Vybrať ručné nastavenie“ pre tých, ktorí si radi zvyšujú výdrž batérie sami.

Na prvý pohľad tak vidia, ktoré vstavané funkcie ako Wi-Fi, Bluetooth, mobilné dáta alebo automatická synchronizácia súborov, najviac „vysávajú“ batériu telefónu. Taktiež boli pridané prepínače On/Off, aby bolo na prvý pohľad vidieť, čo je vypnuté a čo zapnuté. Zelený indikátor ihneď prezradí, koľko prevádzkového času môžete vypnutím ušetriť. Okrem existujúcich režimov „Domov“, „Práca“ a „Auto“ pridáva nová verzia profil „Slabá batéria“, ktorý indikuje prekročenie určitej hranice (napr. 20 %). Všeobecne je potom ľahšie nastaviť profily „za behu“.

AVG Cleaner for Android Pro

Aplikácia AVG Cleaner for Android umožňuje používateľom lepšie využívanie ich zariadení a to výpisom aplikácií, ktoré spotrebovávajú najviac systémových prostriedkov aj energie a čistením nepotrebných súborov v medzipamäti. Funkcia Šetrič energie zase pomáha zvýšiť výdrž batérie vypnutím funkcií a úloh s vysokou spotrebou energie. Aplikácia nedávno prišla s novým vyhľadávaním „veľkých“ súborov, ako sú napríklad staré stiahnuté videosúbory.

Zdroj: Tlačová správa AVG

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno