Domov Novinky Autokamera s obrazovým čipom Sony Exmor – Mio MiVue 588

Autokamera s obrazovým čipom Sony Exmor – Mio MiVue 588

Zdielať

Mio MiVue 588Mio predstavil svoj ​​posledný model v súčasnej rade kamier do auta – Mio MiVue 588. Táto Autokamera vďaka novému obrazovému senzoru Sony Exmor posúva hranice obrazové citlivosti a množstvo snímaných detailov na novú úroveň. Je tiež vybavená GPS, doživotná databáz radarov, G senzorom preťaženia a plne dotykovým 2,5″ displejom s grafickým ovládaním. Technológie obrazového senzora Sony CMOS Exmor s Full HD rozlíšením.

Kompaktná veľkosť kamery a jej rotačný držiak umožňuje rýchle a jednoduché otočenie kamery o 360°. Možno ju tak nastaviť do ľubovoľného uhla pre záznam situácie pred automobilom, za ním, či po jeho stranách (napríklad pri cestnej kontrole). Jednoduchú obsluhu Autokamera podtrhuje jej automatické zapnutie a spustenie nahrávania hneď po naštartovaní automobilu. Pre prípad nehody alebo pre záznam nejaké zaujímavosti je možné ju z držiaka vybrať a využiť jej Fotografický mód.

Súčasťou balenia je program MiVue Manager pre prehrávanie nahratých videozáznamov, ktoré sa automaticky synchronizujú s polohou vozidla na Google Maps. Zážitková videa možno tiež ľahko zdieľať na sociálnych sieťach, ako sú YouTube alebo Facebook, a to stlačením jedného tlačidla. Autokamera Mio MiVue 588 je dostupná od decembra s odporúčanou koncovou cenou 199 eur s DPH.

Zdroj: Tlačová správa Mio

2 komentárov

  1. Dobrá kamera. Krásny obraz a jednoduché ovládanie. Jediná vec čo mi vadí je nabíjačka, ktorá je zbytočne veľká, takže mi trošku prekáža v mojom aute pri radení rýchlosti a zbytočne hrubý a dlhý napájací kábel, ktorý zavadzia.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno