Domov Novinky AT Computers distribútorom tabletov TB Touch

AT Computers distribútorom tabletov TB Touch

Zdielať

TB-Touch-Aqua9Spoločnosť AT Computers, najväčší český distribútor IT, rozširuje svoje portfólio tabletov o novú značku TB Touch. Tablety značky TB Touch sú výnimočné svojím príjemným dizajnom a skvelým výkonom štvorjadrových procesorov podporeným operačným systémom Android 4.1 (Jelly Bean).

V ponuke užívateľ nájde tablety od uhlopriečky 7″až po veľké 9,7″ riešenie. Najvyšší model z ponuky – 9,7″ Ignis sa pýši nádherným IPS UltraHD displejom s rozlíšením 2048×1536 pixelov. Tablety TB Touch sú ďalej vybavené 1 GB operačnou pamätou a 8 GB internou pamäťou, ktorú je možné ďalej rozšíriť pomocou microSD kariet. V základe ponúkajú tiež široké možnosti pripojenia ako je Wi-Fi, microUSB a mini HDMI konektor alebo konektor pre slúchadlá.

AT Computers už pod značkou TB Print dodáva na český a slovenský trh spotrebný materiál pre atramentové a laserové tlačiarne, pod značkou TB Clean vynikajúce čistiace prostriedky a pod značkou TB Energy úsporné LED žiarovky. Všetky tablety TB Touch sú už dostupné priamo na stránkach distribútora.

Zdroj: Tlačová správa AT Computers

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno