Domov Novinky ASUStor: Kompatibilita pre Xonar Series

ASUStor: Kompatibilita pre Xonar Series

Zdielať

ASUStorASUStor oznámil, že bola pridaná podpora pre USB digitálny a analógový audio prevodník (DAC), ktorý umožňuje používateľom zvýšiť kvalitu zvukového výstupu USB DAC z ich zariadenia NAS. USB DAC možno pohodlne použiť v zhode s aplikáciou SoundsGood, ktorý poskytne používateľom zvýšený zážitok z počúvania hudby.

Najlepšie v tejto integrácii zariadení USB DAC sú štyri modely od spoločnosti ASUS. Tieto modely zahŕňajú Xonar Essence III, Xonar Essence One, Xonar Essence STU a Xonar U3.

ASUS-Xonar-Essence-III
ASUS Xonar Essence III

Exkluzívný hudobný web prehrávač SoundsGood vyvinula priamo spoločnosť ASUStor a je k dispozícii pre všetky zariadenia ASUStor NAS. Používatelia si môžu stiahnuť a nainštalovať SoundsGood zadarmo z obchodu App Central.

ASUS-Xonar-Essence-One
ASUS Xonar Essence One

SoundsGood umožňuje používateľom priamo streamovať a prehrávať hudbu zvnútra ADM a umožňuje používateľom vytvárať a upravovať zoznamy skladieb. Navyše, SoundsGood obsahuje vstavaný ID3 tag editor a tiež podporuje predstavenie obal albumov, takže používatelia pri vyhľadávaní, správ a editáciu ich hudobného obsahu.

ASUS-Xonar-Essence-STUASUS Xonar Essence STU

Okrem toho, SoundsGood ponúka viac možností pre výstupe zvuku z NAS vrátane pripojenia k zosilňovaču cez HDMI, DAC výstup USB, výstup cez reproduktory alebo výstup Bluetooth z reproduktorov pripojených k audio-jack na NAS. To poskytuje veľkú flexibilitu nasadenia pre používateľov, čo im umožňuje zvoliť metódu výstupu najvhodnejšie pre ich potreby.

ASUS-Xonar-U3ASUS Xonar U3

SoundsGood môže byť tiež použitý s mobilnou aplikáciou AiMusic, ktorý umožňuje používateľom vzdialene streamovať hudbu zo svojho NAS na cestách. AiMusic podporuje online aj offline prehrávanie hudby a umožňuje používateľom meniť stopy zatrasením ich zariadenia. AiMusic je v súčasnej dobe k dispozícii pre iOS a Android zariadenia.

Zdroj: TechPowerUp

Zdielať
Predchádzajúci článokToshiba predstavuje nový 4K Ultra HD notebook
Nasledujúci článokTelekom rozširuje LTE sieť v Bratislave – Ružinov
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

1 komentár

 1. Zdravim,

  Rad by som nejaky Asus Xonar Essence kupil, ale uz nie je nikde v predaji na SK, teda aspon podla googla. Dokonca som ho nasiel iba na ebay.com (keby aspon na ebay.de)

  Neviete poradit, kde by som take nieco mohol kupit resp. objednat?
  Napr. Asus Xonar Essence One MUSES Edition je v predaji v Polsku, vidim vo viac eshopoch…u nas neviem najst nic…

  Dik za hocijaky tip!
  Dzaix.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno