Domov Novinky ASUS ZenFone Selfie: Tento trend asi neskončí

ASUS ZenFone Selfie: Tento trend asi neskončí

Zdielať

Qualcomm Snapdragon 615 s ôsmimi jadrami? Veľká porcia 3 GB RAM? Android Lollipop či LTE siete? Toto všetko pôjde do pozadia, hneď pri prvom pohľade. Telefón totiž nadchne dvojicou 13 MPx fotoaparátov. Jeden vpredu, jeden vzadu.

ASUS ZenFone Selfie 01

Ochranné sklo displeja Gorrila Glass 4 uchráni veľký 5,5“ Ful HD displej. Dizajn je nemenný a nič revolučného nás nečaká. Zen kruhy na prednej strane spolu s vypuklými chrbtom, ktoré sa vďaka tomu výborne držia, nie sú nič nové. Procesor Snapdragon 615 so štyrmi jadrami na takte 1,7 GHz a ďalšími štyrmi na takte 1,0 GHz dopĺňajú už spomínanej 3 GB RAM.

Operačný systém je Android Lollipop, prítomná je podpora LTE sietí, 16 alebo 32 GB vnútorného úložiska rozšíriteľného pomocou microSD kariet až do 128 GB, či dve 13 MPx kamery – zadná s clonovým číslom F2,0 a predná f2,4. Obe potom dopĺňa duálny blesk pre lepšie farby.

ASUS ZenFone Selfie 02

Predný fotoaparát je presne uprostred nad displejom a preto nám pripomína telefón kyklopa, či nedávno predstavený HTC Desire Eye. Príslušenstvo v podobe výklopného stojančeku poslúži, ak budete chcieť robiť nejakú náročnejšiu selfie, keď ruka ani tyč jednoducho nepostačí. Telefón zvláda aj LTE siete na 800 či 900 MHz, takže bude dobre fungovať aj na našom území. Cena ani dostupnosť nie sú známe, telefón sa však bude vyrábať v bielej, čiernej, ružovej, červenej, modrej, šedej a zlatej farbe.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Aktuálna cena Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB/16GB v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Zdroj: GSMarena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno