Domov Novinky ASUS zahájil predaj grafickej karty Strix R9 Fury

ASUS zahájil predaj grafickej karty Strix R9 Fury

Zdielať

ASUS predstavil grafickú kartu Strix R9 Fury, ktorá vyniká vysokým výkonom a zároveň nízkymi prevádzkovými teplotami. Novinka disponuje zvýšenou odolnosťou, ktorá prispieva k extrémnej spoľahlivosti a životnosti.

ASUS Strix R9 Fury 01

Karta je vybavená technológiou chladenia DirectCU III od spoločnosti ASUS, ktorá obsahuje dve 10 mm teplovodive trubice v priamom kontaktu s grafickým jadrom. Tento systém prekonáva referenčné systémy tým, že dosahuje behom hrania až o 30% nižšie prevádzkové teploty. Konštrukcia s tromi ventilátormi obstaráva trikrát tichšiu prevádzku než referenčné karty, čo robí zo systému DirectCU III jedno z najúčinnejších chladení grafickej karty. Model je vybavený bezhlučnou technológiou, ktorá celá zastaví otáčanie ventilátora behom nenáročného hrania.

ASUS Strix R9 Fury 02

Grafická karta sa vyrába s pomocou technológie Auto-Extreme od firmy ASUS, ktorá predstavuje plne automatizovaný výrobný proces. Z výrobnej linky je tým eliminovaný ľudský faktor a zaistená konzistentná kvalita produktov. Technológia minimalizuje hromadenie prachu a oxidáciu; zadná strana dosky čistených spojov grafické karty je celá hladká, čo znamená vyššiu úroveň pohodlia pre staviteľa PC systémov. Tento výrobní proces je taktiež šetrný k životnému prostrediu, odstraňuje použitie agresívnych chemikálií a znižuje spotrebu energie až o 50%.

ASUS Strix R9 Fury 03

Nástroj GPU Tweak II s novým intuitívnym používateľským rozhraním uľahčuje ladenie a zvyšuje pôžitok z hrania. Súčasne ponúkajú i pokročilé funkcie pre skúsených používateľov zaoberajúcich sa pretaktovaním. Nová funkcia Gaming Booster jedným kliknutím maximalizuje výkon automatickým ukončením nepotrebných procesov a pridelením všetkých dostupných prostriedkov. Cena grafickej karty je 624,90 eur s DPH.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno