Domov Novinky ASUS vynovil FonePad 7 s prostredím ZenUI

ASUS vynovil FonePad 7 s prostredím ZenUI

Zdielať

ASUS Fonepad 7 (FE170CG)ASUS uviedol najnovšiu verziu 7 palcového zariadenia so systémom Android a plnou podporou telefonovania v 3G sieti. Najnovší model FonePpad 7 (FE170CG) je dostupný v rôznych farbách a poháňaný procesorom Intel Atom s frekvenciou 1,2 GHz a technológiou Intel Hyper-Threading. V porovnaní s predchodcami je užší a má šírku iba 11 cm. Okrem toho ponúka aj nové používateľské rozhranie ZenUI.

ASUS FonePad 7 je vybavený procesorom Intel Atom Multi-Core taktovaný na 1,2 GHz s technológiou Intel Hyper-Threading. Tá kombinuje vysoký výkon s energetickou efektivitou a až 10 hodinovou výdržou batérie. Tablet s operačným systémom Android 4.3 Jelly Bean (s aktualizáciou na verziu 4.4 KitKat) má displej s rozlíšením 1024×600 pixelov a jasným zobrazením farieb. Vysokú kvalitu zvuku zabezpečuje predný reproduktor s technológiou ASUS SonicMaster.

Zabudovaný 3G modul s podporou technológie HSPA+ umožňuje sťahovať dáta rýchlosťou až 42Mbit/s a nahrávať s prenosovou rýchlosťou až 5,76 Mbit/s. FonePad 7 je vždy pripojené zariadenie, s plnou podporou telefonovania v 3G sieťach GSM a WCDMA. Na hlasové hovory je možné využiť zabudovaný mikrofón s tlmením okolitého hluku alebo voliteľnú Bluetooth súpravu.

ASUS Fonepad 7 (FE170CG)-2

FonePad 7 disponuje zadnou 2 MPx kamerou, ktorá dokáže fotiť snímky v rozlíšení 1600×1200 a nahrávať 720p video pri 30 snímkach za sekundu. Predná 0,3 MP kamera podporuje videohovory a nahrávanie VGA videa pri 30 fps. Obe kamery sú vybavené šošovkami s clonou f/2.8. Vylepšený softvér s režimom Selfie automaticky odpočítava čas a vytvorí fotografiu, ak rozpozná nastavený počet tvárí v obraze. V režim Time Rewind zachytí sériu snímok a používateľa nechá vybrať tú najlepšiu fotografiu.

S hmotnosťou iba 290 gramov a rozmermi 192×110×10,7 mm je FonePad 7 dostatočne úzky a ľahký. Precízny dizajn zväčšuje zobrazovaciu plochu aj napriek menším rozmerom a špeciálny povlak chráni displej pred šmuhami a odtlačkami prstov. FonePad 7 je dostupný v štyroch farbách – čiernej, červenej, bielej a modrej.

ASUS Fonepad 7 (FE170CG)-3

ASUS ZenUI obsahuje viac ako 200 softvérových vylepšení oproti predchádzajúcim rozhraniam od ASUSu. Vyznačuje sa novým dizajnom a zrozumiteľnými informáciami. Je tvorené zjednodušenými ikonami a menu s položkami, rôznymi farebnými témami, animáciami, novými zvoneniami a zvukmi upozornení. Nové funkcie, What’s Next a Do It Later, sú navrhnuté tak, aby používateľom zjednodušovali spracovanie veľkého množstva každodenných informácií a podporovali ich produktivitu.

Ľahký a odolný ochranný obal Fonepad 7 MagSmart Cover ochráni displej pred poškriabaním vďaka jemným mikrovláknam. Funguje aj ako stojan tabletofónu môžete používať v ideálnej pozícii na písanie alebo sledovanie multimédií. ASUS FonePpad 7 bude na slovenskom trhu dostupný v treťom kvartáli tohto roka, od 129 eur s DPH.

Zdroj: Tlačová správa ASUS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno