Domov Novinky ASUS VivoWatch – fitness hodinky s dlhou výdržou batérie

ASUS VivoWatch – fitness hodinky s dlhou výdržou batérie

Zdielať

ASUS predstavil VivoWatch, svoje prvé nositeľné zariadenie zamerané na kondíciu a životný štýl. Hodinky dokážu monitorovať srdcový tep, sledovať spánok a ponúkajú aj funkciu Happiness Index, ktorá zobrazuje celkovú kvalitu životného štýlu. Sú určené na celodenné nosenie a okrem elegantného dizajnu ponúknu aj 10-dňovej výdrž batérie a vode odolné telo (IP67).

ASUS VivoWatch 01

Zariadenie spolupracuje so sprievodnou aplikáciou ASUS HiVivo pre smartfóny (Android, iOS) a webovou stránkou ASUS Healthcare. Spoločne pomáhajú majiteľovi hodiniek dosiahnuť osobné kondičné ciele. Nositeľné zariadenie ASUS VivoWatch sa začnú u nás predávať predávať v druhej polovici mája za 159 eur s DPH.

ASUS VivoWatch 02

Zariadenie spolupracuje s integrovaným optickým snímačom, vďaka čomu zvládne nepretržite monitorovať srdcový tep nositeľa aj bez hrudného pásu. Počas pohybových aktivít dáva používateľovi spätnú väzbu o účinnosti cvičenia prostredníctvom LED indikátora. Hodinky merajú počet kalórií, ktoré používateľ každý deň spáli nepretržitým meraním jeho srdcového tepu.

ASUS VivoWatch 04

Okrem toho ponúka tiež indikátor životného štýlu, ktorý sa nazýva Happiness Index (HI). Toto jednoduché číselné skóre, ktoré sa odvíja od úrovne aktivity a kvality spánku nositeľa, poskytuje rýchly a ľahko pochopiteľný súhrn celkového stavu životného štýlu.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno