Domov Novinky ASUS Vianoce v znamení koncepcie, výkonu a dizajnu

ASUS Vianoce v znamení koncepcie, výkonu a dizajnu

Zdielať

ASUS ZenFone 5Taiwanská spoločnosť ASUS uviedla na slovenský trh modely notebookov, ultrabookov, smartfónov a konvertibilných zariadení, ktoré sa vyznačujú pozoruhodnou a stále lepšou kombináciou výkonu, dizajnu, precíznosti spracovania a dôrazu na každý detail. Medzi najlákavejšími produktmi tohtoročných Vianoc nebude určite chýbať ASUS Zenbook UX303.

Tenký, ľahký a výkonný 13,3-palcový ultraprenosný notebook je určený milovníkom najnovších technológií, ako aj mobilným profesionálom. ASUS Republic of Gamers G751 je snom každého hráča, so 17″ obrazovkou, dizajnom a nekompromisným výkonom. Štýlový multimediálny notebook ASUS N551 poteší celú rodinu a novinkou na slovenskom trhu sú lifestylové smartfóny ZenFone či konvertibilné zariadenie ASUS Transformer Book Flip, ktoré je možné používať ako notebook, tablet alebo čokoľvek medzitým. Z bohatej vianočnej ponuky spoločnosti ASUS si vyberie skutočne každý.

ASUS UX303 01

ASUS Zenbook UX303 je synonymom elegancie a výkonu. Nový dokonalejší dizajn zachováva klasický dôraz na detail a kombinuje minimalistické rozmery a váhu. S hrúbkou iba 3 mm v najtenšom bode a 9 mm v zadnej časti má plne hliníkový a mierne zaoblený profil, vďaka ktorému je ultrabook praktický aj atraktívny na pohľad. Zenbook UX303 poháňa procesor Intel Core i7 štvrtej generácie spoločne s dedikovanou grafickou kartou NVIDIA GeForce GT840M.

ASUS UX303 02

Používatelia si vychutnajú realistické zobrazovanie detailov a ostrý a živý obraz na 13,3-palcovom displeji s rozlíšením až 3200×1800 QHD+ a hustotu 275 pixelov na palec. Matná povrchová úprava znižuje odrazy a jas 300 cd s kontrastom 770:1 zabezpečujú výbornú čitateľnosť v ľubovoľných svetelných podmienkach. Vysoko-citlivé dotykové senzory sú v porovnaní so štandardmi dvojnásobne citlivejšie a poskytujú rýchle a presné ovládanie. O vynikajúcu kvalitu zvuku sa stará ASUS SonicMaster, so zabudovanou technológiou ICEpower, Bang & Olufsen.

ASUS ROG G751 je revolúciou medzi hernými zariadeniami. Výrazný 17-palcový herný notebook ohúri už na prvý pohľad a dotyk. Je vyrobený z najkvalitnejších hardvérových komponentov. Bezkonkurenčný výkon zabezpečuje procesor Intel Core i7 a pretaktovateľná karta série NVIDIA ‘Maxwell’ GTX900M. Vďaka technológii ASUS TurboMaster je možné dosiahnuť výkon až na úrovni herných stolných počítačov. Má medený pasívny chladič a dvojicu ventilátorov.

ASUS G751 01

Chladiaci systém sa stará o takmer nehlučnú prevádzku a teplo odvádza zadnými vetracími otvormi. Už na prvý pohľad je zrejmé, že G751 je navrhnutý špeciálne pre hráčov. Má dedikovanú klávesu pre okamžitý prístup k službe Steam, jedným kliknutím spustí nahrávanie záberov z hrania a je vybavený technológiami ASUS SonicMaster a ROG AudioWizard pre burácajúci a optimalizovaný zvuk pre každý herný žáner.

ASUS G751 02

ROG G751 má matný Full HD IPS displej so širokými, 178-stupňovými pozorovacími uhlami. Podporuje aj externé 4K/UHD (ultra-high-definition) displeje a vďaka technológii Trinity Display umožňuje používať až štyri obrazovky súbežne (displej notebooku a tri externé) – ideálne pre hranie na viacerých monitoroch, sledovanie filmov alebo multi-tasking prácu. Externé displeje je možné pripojiť pomocou rozhrania HDMI 1.4, mini DisplayPort a VGA. Optimálne hranie po sieti zabezpečuje technológia GameFirst III.

Rada N Series je známa svojou kvalitou zvuku. Model N551 nie je žiadnou výnimkou. Technológia SonicMaster Premium s technológiou ICEpower, Bang and Olufsen reprodukuje čistý zvuk aj pri vysokých hlasitostiach. Navyše využíva kombináciu výkonných diskrétnych interných zvukových zosilňovačov a externého 11 Wattového SonicMaster subwoofera pre plnohodnotný zvuk s hlbokými basmi.

ASUS N551 01

15,6-palcový notebook ponúka zábavu pre celú rodinu v štýlovom a elegantnom prevedení s IPS displejom s rozlíšením až do Full HD (1920 × 1080) a hernou grafickou kartou. Aby bol používateľský zážitok ešte lepší, nové modely rady N Series využívajú matné LCD panely, ktoré znižujú únavu očí, spôsobenú nechcenými odrazmi v jasne osvetlených priestoroch.

ASUS N551 02

Maximálny zážitok z prehrávania multimédií vo vysokej kvalite vyžaduje okrem špičkového zvuku a vysoko-kvalitného displeja aj prvotriedny počítačový výkon. ASUS N551 je vybavený štvrtou generáciou procesorov Intel Core až do i7 a hernou grafickou kartou rady NVIDIA GeForce GTX 800 Series. Výsledkom je dokonale plynulé prehrávanie videa a rýchle odozvy pri hraní hier. Výkonný chladiaci systém zabezpečuje stabilitu a priebeh aj náročnejších aplikácií.

ASUS N551 03

Používatelia ocenia aj technológiu Instant-on, ktorá umožňuje rýchle prebudenie z režimu spánku do dvoch sekúnd a automaticky zálohuje dáta, keď úroveň batérie klesne pod 5%. Zenbook UX303 je dostupný na slovenskom trhu za cenu 599 eur, herný notebook ROG G751 JY/JT za sumu 1189 eur, odporúčaná koncová cena pre notebook N551 je 799 eur.

Zdroj: Tlačová správa ASUS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno