Domov Novinky ASUS uviedol zakrivený 4K monitor, výkonný mini PC a grafiku

ASUS uviedol zakrivený 4K monitor, výkonný mini PC a grafiku

Zdielať

ASUS uviedol na veľtrhu v Taipei okrem herných notebookov a myšky aj 34“ zakrivený monitor s rozlíšením 3440×1440 pixelov, kompaktný počítač G20CB a grafickú kartu Poseidon GTX 980Ti s hybridným chladením.

ASUS ROG Curved G-Sync Gaming Monitor 01

Zakrivený monitor ponúkne široké pozorovacie uhly, natívne rozlíšenie 3440×1440 pixelov a pomer strán 21:9. Novinka podporuje zobrazovaciu technológiu NVIDIA G-SYNC, ktorá prináša plynulý obraz vo všetkých počítačoch vybavených kartami GeForce GTX, konektivita zahrňu rozhranie DisplayPort a HDMI.

ASUS ROG Curved G-Sync Gaming Monitor 02

Druhým predstaveným monitorom je 27” ROG SWIFT PG279Q s rozlíšením 2560×1440 pixelov (WQHD) a IPS panelom a širokými pozorovacími uhlami. Disponuje rýchlou 144 Hz obnovovacou frekvenciou a technológiou NVIDIA G-SYNC pre plynulý obraz bez sekania, ponúka aj možnosti pripojenia DisplayPort a HDMI.

ASUS ROG PG279Q

ROG G20CB je výkonný herný stolný počítač s malými rozmermi (12,5 l), ktorý vo vnútri ukrýva šiestu generáciu procesorov Intel Core a grafickú kartu NVIDIA GeForce GTX. Je vybavený SSD PCI Express Gen 3 ×4, pamäťou DDR4 SDRAM a novým rozhraním USB 3.1 pre rýchle prenosy dát.

ASUS G20

Výkonná grafická karta ROG Poseidon GTX 980T je vybavená hybridným chladením DirectCU H2O s kombinovanými parnými komorami a vodnými kanáliky, ktoré udržujú nízku teplotu a nižšiu hladinu zvuku.

ASUS ROG Poseidon GTX980

Grafické karty sa vyrábajú pomocou technológie Auto-Extreme s využitím komponentov Super Alloy Power II z materiálov používaných v kozmickom priemysle, ktoré zaisťujú vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Model ROG Poseidon GTX 980T okrem toho disponuje funkciami GPU Tweak II a XSplit Gamecaster, ktoré slúžia k zlepšeniu výkonu pretaktovaním, resp. streamovanie videa.

Zdroj: TS

1 komentár

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno