Domov Novinky ASUS Transformer Book Duet – Dual OS

ASUS Transformer Book Duet – Dual OS

Zdielať

SONY DSCJonney Shih CEO spoločnosti ASUS na CES 2014 predstavil nový Transformer ako prvý 4-in-1 zariadenie na svete. Tým mal na mysli, že je to notebook a tablet so systémom Windows, a rovnako ako notebook a tablet so systémom Android.

Počas júna minulého roka ASUS predstavil Transformer Book Trio kedy sme si povedali, že je to veľmi dobré. Teraz ASUS vylepšil tento hybridný notebook a prichádza vo veľkom štýle.  Toto zariadenie disponuje operačným systémom Android 4.2.2 a Windows 8.1. Vďaka ASUS Instant Switch je prepínanie medzi týmito systémami veľmi rýchle (do 4 sekúnd).

Toto zariadenie disponuje 13,3 palcovým Full HD IPS displejom a procesorom Intel i7, 4 GB RAM a vnútornou pamäťou v tablete 128 GB (SSD) a v dokovacej stanici do veľkosti 1 TB. Všetky parametre závisia od toho koľko ste ochotný zaplatiť. Batéria ma kapacitu 38 Whr (výdrž 5 hodín na Windows 8.1, alebo 6 hodín na Androide 4.2.2). Okrem toho zariadenie disponuje aj technológiami Wi-Fi 802.11 ac, Bluetooth 4.0 + EDR.

Na tablete si našli miesto: microSD slot, 3,5 mm jack, napájanie a taktiež tlačidlo windows na hrane tabletu. V dokovacej stanici sú prítomne ďalšie porty: 1× USB 3.0, 2× USB 2.0, LAN, HDMI 1.4, audiovýstup a napájanie. Približná váha zariadenia je 1,9 kg. Informácie o dostupnosti však neboli spoločnosťou oznámené. Cena základnej verzie zaradenia je 599 dolárov (zatiaľ nieje známa konfigurácie tejto základnej verzie).

Zdroj: Živé vysielanie a Engadget

Zdielať
Predchádzajúci článokASUS predstavil 4, 5 a 6 palcové smartfóny
Nasledujúci článokVibe Z je prvý LTE smartfón od Lenova
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno