Domov Novinky ASUS Strix Pro: Slúchadlá s potlačením okolního zvuku

ASUS Strix Pro: Slúchadlá s potlačením okolního zvuku

Zdielať

ASUS Strix Pro 01ASUS predstavil ďalší produkt zo svojej novej hernej série Strix. Po tichých grafických kartách ide tentokrát o herné slúchadlá Strix Pro, ktoré sú kompatibilné s rôznymi zariadeniami. Slúchadlá ponúknu výkonné 60 mm neodymové meniče, atypické šesťuholníkové polstrované náušníky a technológiu, ktorá potláča viac ako 90% okolitého hluku.

Slúchadlá disponujú 1,5 metrovým predlžovacím káblom s pětipólovým konektorom, ktorý odstraňuje presluchy. Novinka sa začne na našom trhu predávať v júli za 99,90 eur s DPH. Herné slúchadlá využívajú 60 mm neodymové meniče, ktoré sa starajú o kvalitný zvukový prednes. Hráči vďaka tomu počuje každý výstrel a odhalí s predstihom kroky blížiacich sa nepriateľov. Slúchadlá verne reprodukujú priestorový zvuk rovnako ako hovorené slovo alebo filmové soundtracky.

Dodávajú sa s ovládačom napájaným z rozhrania USB, ktorý obsahuje vstavaný mikrofón umožňujúce použitie veľmi účinné technológie potlačenia okolitého hluku (ENC). Technológia ENC aktívne hľadá a účinne odstraňuje viac než 90% okolitého hluku. V tomto režime majú hráči zaručené, že ich nebude počas konverzácie rušiť hluk z okolia, ako je napríklad cvakanie mechanických klávesov.

USB ovládanie je doplnené o 1,5 metrový predlžovací kábel so samostatnými konektormi pre slúchadlá a pre mikrofón, čo zaisťuje kompatibilitu s PC a počítačmi Mac. Päťpólový konektor navyše odstraňuje presluchy, takže komunikácia kvalitou výrazne prevyšuje väčšinu ostatných slúchadiel.

ASUS Strix Pro 02

Slúchadlá spoľahlivo fungujú aj s väčšinou obľúbených zariadení, ako sú smartfóny, tablety a herné konzoly PlayStation 4, pre ktoré majú pripravený kombinovaný konektor slúchadiel/mikrofónu. Kábel dlhý 1,2 metra s opletením zaručuje nielen štýl a pohodlie, ale tiež žiaduce odolnosť.

Veľké šesťuholníkové polstrované náušníky slúchadiel zaisťujú hráčom komfort a dajú sa zároveň ľahko prispôsobiť. Náušníky možno totiž vymeniť podľa konkrétneho používateľa, dajú sa ľahko zložiť, odopnúť rameno mikrofónu a bez problémov zabaliť a preniesť na LAN party alebo turnaj, ich hmotnosť je 320 gramov.

Zdroj: Tlačová správa ASUS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno