Domov Novinky ASUS RP-AC56 predstavuje opakovať Wi-Fi signálu

ASUS RP-AC56 predstavuje opakovať Wi-Fi signálu

Zdielať

ASUS predstavil bezdrôtový rozširovač (opakovač) RP-AC56, ktorý predstavuje jednoduché riešenie pre používateľov využívajúce v domácnosti viac vysokorýchlostných bezdrôtových zariadení, ako sú notebooky, tablety, smartfóny, herné konzoly alebo smart TV.

ASUS RP-AC56

Novinka sa postará o rýchle a spoľahlivé pokrytie Wi-Fi signálom aj na ťažko prístupných miestach v dome alebo byte. Vďaka súbežnému prevádzky v dvoch pásmach (2,4 GHz aj 5 GHz) ponúka RP AC56 celkovú rýchlosť prenosu dát až 1167 Mbps a kompatibilitu s existujúcimi routrami. Nechýba ani dvojica výkonných externých antén MIMO pre lepšie pokrytie.

Pomocou LED indikátorov sily signálu používatelia ľahko nájdu najvhodnejšie miesto pre inštaláciu. Otočná zástrčka umožňuje zariadenie umiestniť do optimálnej polohy bez ohľadu na orientáciu dostupné elektrickej zásuvky. Model RP-AC56 sa v Česku a na slovenské predáva za 89,90 eur s DPH.alitnú streamovanú hudbu.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Asus RP-AC56 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Zdielať
Predchádzajúci článokApple vydal druhú verejnú betu iOS 9.2
Nasledujúci článokRecenzia: JBL Flip 3
Mladý a talentovaný ajtíčkár, ktorý sa zaoberá žurnalistikou. Medzi moje záujmy patrí hardvér a mobilné technológie. Čitateľom rád poradím – stačí napísať cez kontaktný formulár.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno