Domov Novinky ASUS ROG G751 s GTX 900M prichádza na trh

ASUS ROG G751 s GTX 900M prichádza na trh

Zdielať

ASUS_G751ASUS ROG G751 sa zaradí medzi moderné a výkonné herné notebooky. Ponúknu procesory Intel Core i7 Haswell a grafické karty NVIDIA GeForce GTX 970M a 980M. Na našom trhu by sa mal objaviť začiatkom novembra za ceny začínajúce na 1300 eur. Dizajn notebookov si vzal inšpiráciu u lietadla F-22 Raptor. Nový je však iba hliníkový pás s podsvieteným logom ROG umiestnený vo veku. Medzi prídavné funkcie patrí špeciálne klávesy pre okamžité zapnutie klienta Steam alebo zvuk ROG AudioWizard.

Ten sa dokáže prispôsobiť rôznym herným žánrom. Výkon procesora a grafickej karty bude zvyšovať ASUS TurboMaster, ktorý sa stará o pretaktovanie. Zobrazovací panel IPS je matný, má rozlíšenie Full HD. Obraz môžeme preniesť až na tri externé monitory, pričom hlavný displej môže fungovať tiež. K dispozícii sú výstupné porty HDMI 1.4, mini DisplayPort a D-Sub.

ASUS_G751_2

Klávesnicu môžeme čiastočne programovať, teda presnejšie jej tlačidlo ASUS ROG Macro Key, ktoré môže poslúžiť na realizáciu troch príkazov. Klávesnica je navyše vybavená červeným LED podsvietením. ASUS tiež oznámil, že na trh prichádza limitovaná vianočné séria s označením G751JY-T7034H. V porovnaní s bežnou verziou tú je výkonnejší procesor Core i7-4860HQ a 32 GB pamäte, pričom takáto konfigurácia príde rovnako ako model s Core i7-4710HQ a 16 GB RAM. Zaplatíme za ňu 1600 eur, avšak v ponukách obchodov táto verzia ešte nefiguruje.

Zdroj: Tlačová správa ASUS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno