Domov Novinky ASUS ROG Centurion – herný headset s priestorovým 7.1

ASUS ROG Centurion – herný headset s priestorovým 7.1

Zdielať

ASUS predstavil hernú slúchadlovú súpravu ROG Centurion, ktorá ponúka 7.1 kanálový priestorový zvuk a digitálnym mikrofónom, vyvinutý špeciálne pre profesionálnych hráčov a herných nadšencov. Novinka sľubuje čistú hernú komunikáciu a komfort vďaka vymeniteľným náušníkom z kvalitných materiálov.

Headset poskytuje kompletné ovládanie zvuku za pomoci sady hardvérových a softvérových funkcií. Súčasťou sady je aj USB audio stanice so zabudovaným slúchadlovým zosilňovačom, s ovládacími tlačidlami pre okamžité úpravy nastavenia zvuku aj počas hry. Model sa začne predávať koncom februára za 249,90 eur s DPH. ROG Centurion je vybavený desiatimi samostatnými neodymovými magnetickými meničmi, vďaka ktorým dosahuje realistický 7.1-kanálový priestorový zvuk.

Hráči môžu zreteľne počuť každý výstrel aj blížiace sa kroky nepriateľa, takže získajú konkurenčnú výhodu, ktorá im môže pomôcť k víťazstvu. Sluchátková sada obsahuje plug-and-play USB audio stanicu, ktorá je vybavená vstavaným slúchadlovým zosilňovačom Hi-Fi štandardu ESS 9601. Ponúka tiež pohodlné nosenie aj pri najdlhších herných maratónoch, o to sa starajú dve sady veľmi mäkkých náušníkov – jeden pár z pamäťovej peny, druhý z vysoko priedušné proteínovej kože.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno