Domov Novinky ASUS pripravuje prekvapenie na 11. decembra

ASUS pripravuje prekvapenie na 11. decembra

Zdielať

asus-padfone-miniBlíži sa koniec roka a zjavne si spoločnosť ASUS pripravila prekvapenie. V stredu 11. decembra by mala byť oficiálne predstaviť Padfone v mini verzii.

Tak ako to spravili aj spoločnosti Samsung (Galaxy S4 mini) a HTC (One mini) lenže ASUS Padfone 2 Mini by bolo unikátne riešenie, keďže zrejme pojde o hybridné zariadenie smartfónu a tabletu.

Smartfón by mal mať uhlopriečku 4,3 palca a tablet by mal dostať 7 palcový displej. Bližšie špecifikácie niesu zatiaľ k dispozícii, ale rozlíšenie displeja smartfónu bude pravdepodobne 960×540 pixelov. Čo sa týka tabletu boli by sme radi ak by to bol HD displej. Je zaujímave, že spoločnosť ASUS úspešne drží špecifikácie v tajnosti.

Pokiaľ sa ukážu podrobnejšie informácie alebo nejaké novinky budeme Vás informovať.

Zdroj: Engadget

Zdielať
Predchádzajúci článokOvládanie domácnosti pomocou smartfónu skutočnosťou
Nasledujúci článokRecenzia: Logitech Wireless Trackball M570
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno