Domov Novinky ASUS prináša nové herné notebooky G551 a G771

ASUS prináša nové herné notebooky G551 a G771

Zdielať

ASUS G771Spoločnosť ASUS uvádza herné notebooky Republic of Gamers (ROG) G Series G551 a G771. Používajú procesory Intel Core i7 a grafické karty NVIDIA GeForce GTX, ktoré sú určené herným fanúšikom. Použité sú tu tiež širokouhlé IPS displeje s Full HD rozlíšením. K dispozícii je aj 4K/UHD-ready Trinity Display výstup pre viaceré monitory.

Charakteristický dizajn rady tvorí matná čierna povrchová úprava z brúseného hliníka s červenými zrezanými hranami a osvetlené ROG logo na veku. Podsvietené klávesy svietia načerveno, čo uľahčuje hráčom hranie v slabo osvetlených priestoroch. Klávesnice sú navrhnuté špeciálne pre hráčov a takmer nehlučný chladiaci systém odstraňuje teplo s minimom zvuku. Nové notebooky sú poháňané procesormi Intel Core až do i7 a poskytujú výkon, ktorý vyžadujú najnovšie hry spolu s grafickými kartami NVIDIA GeForce GTX 850M/860M.

ASUS G551 01

Rada G Series je dostupná vo veľkostiach 15 a 17 palcov (G551 a G771) a môže byť nakonfigurovaná s displejom s rozlíšením až do Full HD (1920×1080 pixelov). IPS displej má široké, 178° pozorovacie uhly, takže skreslenie farieb je minimálne aj pri pohľade z extrémnych pozícií. Technológia Trinity Display umožňuje prepojiť notebook G Series až s tromi externými displejmi cez rozhranie HDMI 1.4 alebo Mini DisplayPort 1, čo je ideálne pre hranie na viacerých monitoroch alebo multitasking prácu.

ASUS G551 02

Technológia SonicMaster Premium reprodukuje kvalitný zvuk. ROG AudioWizard obsahuje 5 prednastavených režimov, ktoré sú prispôsobené pre rôzne herné žánre. Keďže väčšina hráčov pri LAN hraní využíva slúchadlá, notebooky G Series majú zabudovaný zosilňovač navrhnutý zvukovými špecialistami. ASUS ROG G551 a G771 budú na Slovensku dostupné od októbra 2014 v cene od 869 eur s DPH.

Zdroj: Tlačová správa ASUS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno