Domov Novinky ASUS prináša herné slúchadlá Echelon Forest

ASUS prináša herné slúchadlá Echelon Forest

Zdielať

ASUS Echelon Forest 01ASUS predstavil herný headset Echelon Forest, ktorý je plne kompatibilný s PC, Mac, konzolami PlayStation 4 aj mobilnými zariadeniami. Slúchadlá majú výkonnné 50 mm neodymové meniče, ktoré zaručujú hutné basy aj zvuk s priestorovým podaním. Vďaka tomu hráči vždy včas zistí, odkiaľ sa ozýva streľba alebo kroky ich súperov. Novinka sa vyznačuje veľkými 100 mm náušníkmi, ktoré zabezpečia pohodlie pri nosení, ale aj stlmenie okolitého hluku. Herné slúchadlá rozširujú ponuku príslušenstva radu Echelon, ktoré je charakteristické typickým armádnym maskovacím vzorom a cielia na hráča FPS strieľačiek. Model Echelon Forest sa predáva za 92,90 eur s DPH.

Dĺžku kábla 1,2 metra možno pomocou dodaného kábla zväčšiť o ďalších 1,3 metra. Predlžovací kábel je v rámci kompatibility s PC a Mac vybavený samostatnými konektormi pre slúchadlá a mikrofón. Vďaka kombinovanému pozlátenému 3,5 mm mikrofónnemu/audio konektora sa slúchadlá skvele hodí aj pre smartphony, tablety a PlayStation 4. Súčasťou slúchadiel je taktiež ochranný cestovný obal, ktorý má rovnaký maskáčový dizajn ako headset.

ASUS Echelon Forest 02

Slúchadlá využívajú 50 mm neodymové meniče, ktoré zaisťujú lepšie pozičný zvuk v hrách. Vďaka tomu hráči presne začuje, odkiaľ sa ozývajú výstrely alebo kroky nepriateľov, a získajú tak v akcii výhodu. Novinka zaujme aj hlbokými basmi, ktoré dajú vyniknúť ohlušujúcim explóziám alebo herné hudbe. Slúchadlá si zároveň poradí so všetkými hudobnými žánrami, využitie ale nájdu aj pri sledovaní filmov a videí napríklad na tabletu.

ASUS Echelon Forest 03

Slúchadlá Echelon Forest sú navrhnuté tak, aby umožňovala pohodlné dlhotrvajúci hranie. Ich hlavový most ponúka optimálnu silu prítlaku na ľubovoľne veľkú hlavu hráča. Veľké 100 mm náušníky z kvalitnej kože prekryjú celé uši, čo zaručuje okrem pohodlného nosenia aj izoláciu okolitých ruchov a ľudských hlasov do hodnoty 30 dB.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Asus ECHELON Forest poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa ASUS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno