Domov Novinky ASUS predstavil vynovený rad počítačov Pro

ASUS predstavil vynovený rad počítačov Pro

Zdielať

asus-logoASUS aktualizoval svoj ​​rad komerčných počítačov ASUS Pro vrátane jeho úspory miesta na návrhoch All-in-One. Všetky sú vybavené najnovšou generáciou procesorov Intel pre výkon a energetickú efektivitu.

Tieto zariadenia sú zamerané aj na malé a stredné podniky, vzdelávanie a podnikoví zákazníci by tiež mali získať “pokročilú správu a zabezpečenie”, vrátane nových softvérových nástrojov Manažér ASUS Business.

EeeBox EB1036 a EB1037: Ich hmotnosť je len 0,7 kg a môže sa tiež pochváliť nízkou spotrebou energie aj napriek tomu, že obidva ponúkajú upgrade výkonu v porovnaní so svojimi predchodcami. Obe funkcie HDMI a video výstupy VGA podporujú simultánne zobrazenie. Sériový port (COM) umožňuje jednoduché pripojenie k obchodným perifériam, ako sú snímače čiarových kódov, sériovej tlačiarne a LED textových displejov.

ASUS-EeeBox EB1036

ASUS ET1620 15,6 palcový AiO: Je pre obchodné aplikácie, ako point-of-sale (POS), self-servis strojov, vzdelávacie alebo digitálne použitie značení. ET1620 je 15,6 palcový s 10 bodovým multi-dotykovým kapacitným displejom. Opäť je podstatne rýchlejší, než predchádzajúca generácia, ktorá ponúkne hladší multitasking pomocou jeho štvorjadrového procesora Intel Celeron.

ASUS ET1620

ASUS ET1620 má rozhranie vrátane dvoch sériových portov, 2×USB 3.0 a 2×USB 2.0. Tiež ponúka HDMI ale aj video výstupy VGA. Kupujúci môže požiadať aj o NFC modul, ktorý môže byť nainštalovaný. Jedná sa o tenké a úsporné zariadenie, ktoré aj dobré vyzerá. Jeho hmotnosť je menej ako 2 kg, takže je aj ľahko prenosný a taktiež môže byť priskrutkovaný na stenu pomocou kompatibilného držiaka VESA.

BT1AD a BT1AE desktopy: Jedná sa o veľmi malé form factor (USFF) počítače. Tieto počítače je možné použiť v kancelárii. Obsahujú technológiu Intel vPro a integrovaný čip TPM, ktorý poskytne hardvérovú ​​malware ochranu, zabezpečenie dát a vzdialenej správy. V počítači je kompletný výkonný sortiment Intel procesorov štvrtej generácie.

ASUS-BT1AD

BT1AE model obsahuje DVI, HDMI, DisplejPort a VGA výstupy a môže bežať až na troch externých displejoch súčasne. Tieto počítače ponúkajú dobrú škálu I/O portov, vrátane USB 2.0, USB 3.0, plus voliteľné sériové a paralelné porty. BT1AD model je “prijateľnejší k rozpočtu” oproti verzii BT1AE. Počítače sú s operačným systémom Windows 8.1, alebo Windows 8.1 Pro.

Zdroj: Hexus

Zdielať
Predchádzajúci článokGSmart uvádza na slovenský trh smartfón Rey R3
Nasledujúci článokSonos začal spolupracovať so spoločnosťou Google
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno