Domov Novinky ASUS predstavil nové herné notebooky aj myšku zo série ROG

ASUS predstavil nové herné notebooky aj myšku zo série ROG

Zdielať

ASUS predstavil na veľtrhu Computex nové produkty z hernej série Republic of Gamers (ROG), medzi ktorými sú notebooky a drôtová/bezdrôtová herná myška Spatha. Myš je určená primárne pre hranie MMO hier. Jej povrch je vyrobený z horčíkovej zliatiny, ponúkne 12 tlačidiel a nastaviteľnou úroveň sily stisku.

ASUS GL552

Výhodou novinky je tiež magnetický nabíjací stojan. Hráči môžu používať myš podľa vlastných preferencií ako v drôtovom, tak bezdrôtovom režime a nastaviť si efekty LED osvetlenie na troch rôznych miestach – na výber majú z celkom 16,8 milióna farieb.

ASUS Spatha

Herné notebooky ROG G751JT/JY podporujú technológiu NVIDIA G-SYNC, ako základ používajú procesory Intel Core i7 a grafický výkon dodávajú karty NVIDIA GeForce (až GTX 980M). Počítače zaujmú aj inteligentným riešením chladenia, ktoré sa skladajú z dvoch ventilátorov a zadných termálnych prieduchov. Tie vedú teplo a hluk preč od používateľa, čo je výhodou najmä pri dlhodobom hraní.

ASUS G751

ROG G501 je veľmi tenký a ľahký herný notebook s výkonným procesorom Intel Core i7 a grafickou kartou NVIDIA GeForce radu GTX 900. Tento model je vybavený 4K/UHD displejom a vylepšenou chladiacou technológiou Hyper Cool. Tá sa skladá z dvoch nezávislých ventilátorov a medeného chladiča, ktoré zabezpečujú účinné riadenie teploty a stabilný výkon aj pri vysokom zaťažení.

ASUS G501

Tempo herného notebooku ROG GL552 udáva štvorjadrový procesor Intel Core i7 štvrtej generácie, vybavený je ďalej samostatnou herné grafickú kartu a voliteľne tiež SSD diskom. Agresívny dizajn inšpirovaný neviditeľnými stíhačkami stealth dopĺňa červeno podsvietená klávesnica a špeciálne označené klávesy WASD.

Zdroj: TS

1 komentár

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno