Domov Novinky ASUS predstavil herný headset Cerberus

ASUS predstavil herný headset Cerberus

Zdielať

Cerberus_frontASUS predstavil herný headset Cerberus určený pre používateľov mobilných zariadení, stolových počítačov alebo notebookov. Slúchadlá disponujú veľkými 60 mm neodymovými meničmi, ktoré dokážu sprostredkovať hutné basy. Slúchadlá Cerberus sú navrhnuté tak, aby vyhoveli nielen pri hraní hier, ale tiež pri počúvaní hudby alebo sledovaní filmov. 60 mm neodymové meniče sa starajú o výrazné zvukové podanie.

Slúchadlá vynikajú vernosťou reprodukcie, či už ide o zvukové efekty v hrách, záznam rockového koncertu, hlasovú komunikáciu alebo filmovú hudbu. 100 mm náušníky potiahnuté umelou kožou spoľahlivo zakryjú celé ucho, čo umožní oddávať sa počúvaniu bez rušivých zvukov z okolia. Slúchadlá pri používaní netlačia, a na hlave drží pevne a stabilne, čo je zásluha pohodlného hlavového mostu, ktorý ponúka optimálnu silu prítlaku. Ešte väčší komfort aj pri dlhodobom používaní zabezpečuje mäkké polstrovanie z priedušného materiálu.

ASUS Cerberus gaming headset

Headset Cerberus možno pripojiť nielen k počítačom PC a Mac ale i k smartfónom alebo tabletom. Čistú hlasovú komunikáciu v hrách sprostredkuje kvalitný smerový mikrofón, ktorý chráni penový filter zabraňujúci prenikaniu rušivých zvukov. Základnú dĺžku kábla 1,2 metra možno navýšiť pomocou predlžovacieho kábla o dĺžke 1,3 metra, ktorý je súčasťou balenia. Celková dĺžka kábla 2,5 metra už je dostačujúca pre pripojenie slúchadiel k počítačom alebo iným domácim multimediálnym prehrávačom. Predlžovací kábel je vybavený rozbočovačom v tvare Y a ponúka samostatný 3,5 mm konektor slúchadiel a mikrofónu. Slúchadlá sú preto kompatibilné s radom najrôznejších zariadení. Oba káble sú opletené, a teda veľmi odolné.

V prípade pripojenia slúchadiel k vreckovému prehrávaču alebo smartfónu naopak používatelia ocenia kratší kábel v dĺžke 1,2 metra, čím odpadá starosť, čo s presahujúcou dĺžkou kábla. Tento kábel, ktorý je pevne spojený so slúchadlami, má štvorpólový 3,5 mm konektor a je vybavený integrovaným mikrofónom, takže slúchadlá môžete pohodlne využívať na hlasovú komunikáciu aj s vypnutým hlavným mikrofónom.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Asus Cerberus môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Zdroj: Tlačová správa ASUS

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung Developer Day na Mobile World Congress 2014
Nasledujúci článokRecenzia: HTC One
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno