Domov Novinky ASUS oznámil plán aktualizácii KitKat pre líniu PadFone

ASUS oznámil plán aktualizácii KitKat pre líniu PadFone

Zdielať

Asus PadFone Infinity 2Spoločnosť ASUS oznámila svoje plány kedy príde aktualizácia na líniu zariadenia PadFone s operačným systémom Android 4.4 Kitkat. Aktualizácia prinesie nielen zariadeniam najnovšiu verziu Android, ale bude tiež nainštalovaná nová verzia Asus Zen UI.

Takže, kompatibilné PadFony, ktoré dostanú KitKat a Zen UI sú: Padfone Infinity (tiež známy ako PadFone A80), PadFone Infinity 2 a PadFone 2. Nebolo spomenuté žiadne iné zariadenie PadFone, ale dúfame, že ASUS ešte svoj zámer zváži a aktualizáciu dostane aj PadFone mini. Aktualizácia Android 4.4 KitKat je v súčasnej dobe vo vývoji a začne sa šíriť v 2. štvrťroku pre PadFone 2 a PadFone Infinity, zatiaľ čo PadFone Infinity 2 sa dostane von počas 3 štvrťroku.

Zdroj: ASUS

Zdielať
Predchádzajúci článokBoeing a Blackphone vyrobili zabezpečené smartfóny
Nasledujúci článokČaká nás revolúcia v ovládaní televízorov?
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno