Domov Novinky ASUS oznámil multimediálny notebook N551JQ

ASUS oznámil multimediálny notebook N551JQ

Zdielať

ASUS uviedol nový 15,6“ notebook N551JQ N Series, ktorý prichádza na trh aj s voliteľnou Intel RealSense 3D kamerou. Je to najnovší a najvýkonnejší model v produktovom rade orientovanom na zábavu. Moderný vzhľad dosahuje elegantným hliníkovým dizajnom, povrchovou úpravou z brúseného kovu a zvlneným efektom okolo mriežok reproduktorov.

ASUS N551 01

Vo výbave je aj ASUS SonicMaster Premium so zabudovanou technológiou ICEpower a externý sub-woofer pre verný priestorový zvuk. Herná grafická karta NVIDIA GTX 800 Series vykresľuje vynikajúce vizuály na IPS displeji s Full HD rozlíšením. Výkonnú prevádzku s bezproblémový multitasking zabezpečuje štvrtá generácia procesorov Intel Core do i7.

Kamera Intel RealSense 3D umožňuje používateľom nové spôsoby interakcie s notebookom. Dokáže sledovať ruku, hlavu a mimiku tváre, čo umožňuje skrolovať webovým stránkami, hrať hry alebo otvoriť aplikáciu bez dotýkania sa notebooku.

ASUS N551 02

Intel RealSense 3D kamera taktiež umožňuje používanie prispôsobených pozadí v online chate a využitie nájde aj pri skenovaní reálnych objektov, z ktorých sa dajú vytvoril digitálne 3D modely. Tie môžu byť digitálne upravované alebo vytlačené pomocou 3D tlačiarne. Bližšie informácie o cene a dostupnosti notebooku N551JQ na slovenskom trhu zatiaľ nie sú známe.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Asus N550JK-CN125 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Asus N550JK-CN126H poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno