Domov Novinky ASUS Orion for Consoles s aktívnym potlačením zvuku

ASUS Orion for Consoles s aktívnym potlačením zvuku

Zdielať

ASUS Orion for ConsolesASUS predstavil herné slúchadlá Orion for Consoles zo svojej rady Republic of Gamers. Slúchadlá sú určené pre herné konzoly Microsoft Xbox 360, Sony PlayStation a počítače platformy PC alebo Apple Mac. Nevyžadujú žiadne ovládače a možno ich použiť ihneď po vybalení z krabice. Novinka je vybavená 100 mm pohodlnými náušníkmi, ktoré spoľahlivo zakryjú celé ucho.

Súčasťou balenia je aj samostatný zvukový modul Spitfire II napájaný cez USB port. Spitfife II prináša nielen výraznejší zvuk, ale aj čistejšie a zrozumiteľnejšie hlasovú komunikáciu v hrách. Je totiž vybavený slúchadlovým zosilňovačom a technológií pre aktívne potlačenie okolitého hluku s viac ako 90% účinnosťou. Slúchadlá sa predávajú za 109,90 euro s DPH.

Slúchadlá ROG Orion for Consoles využívajú 50 mm neodymové meniče, ktoré dokážu reprodukovať čistý a prekreslený zvuk s pevnou basovou zložkou. Náušníky s dobrým tlmením a priemerom 100 mm sú polstrované jemnou kožou a poskytujú komfort i pri dlhých herných akciách. Optimálny prítlak hlavového mostu slúchadlá pevne drží na hlave, ale neobmedzuje pohodlie užívateľa. Vďaka vysunovacímu mikrofónu môžu užívatelia pohodlne udeľovať príkazy a komunikovať so spoluhráčmi. Ovládanie slúchadiel na kábli umožňuje rýchle prispôsobenie hlasitosti alebo vypnutie mikrofónu.

Súčasťou slúchadiel Orion for Consoles je aj samostatný zvukový modul ROG Spitfire II, ktorý ponúka technológiu pre potlačenie okolitého hluku ENC. Táto malá škatuľka využíva napájanie cez USB a obsahuje vstavaný mikrofón, s ktorého pomocou aktívne detekuje a redukuje okolitý hluk, ktorý vytvárajú napríklad hlasy ostatných užívateľov alebo zvuky tlačidiel, až o 90%. Spitfire II nechýba ani slúchadlový zosilňovač, ktorý zaisťuje pôsobivý zvukový prednes a pozičné zvuky, ktoré pomáhajú hráčom lepšie sa orientovať v hre.

Technické parametre:

  • 50 mm neodymové meniče
  • 100mm náušníky pre pasívne potlačenie hluku
  • Vysúvacia mikrofón
  • 4 metrový kábel (2,5 metra kábel slúchadiel, 1,5 metra kábel modulu Spitfire II)
  • Ovládanie hlasitosti a mikrofónu na kábli
  • Aktívne potlačenie okolitého hluku s účinnosťou cez 90% (Spitfire II)
  • Vstavaný slúchadlový zosilňovač (Spitfire II)
  • Hmotnosť 268 gramov (slúchadlá)

Zdroj: Tlačová správa ASUS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno