Domov Novinky ASUS na CESe predstavuje hardvér pre hráčov

ASUS na CESe predstavuje hardvér pre hráčov

Zdielať

Herná značka Republic of Gamers (ROG) od ASUSu ukázala na veľtrhu CES sériu herných zariadení na čele s notebookmi ROG Strix SKT T1 Hero Edition a ROG G703, ale aj stolným PC ROG Strix GL12. K ďalším predstaveným novinkám patrí mechanická klávesnica ROG Strix Flare RGB, RGB ovládač ROG Aura Terminal a príslušenstvo Bezel-free Kit pre zostavy viacerých monitorov umiestnených vedľa seba.

ROG Strix SKT T1 Hero Edition je limitovaná edícia herných notebookov, ktorá bola vyvinutá v spolupráci s herným tímom eSports SK Telecom T1 a navrhnutá pre MOBA hry. Notebook je vybavený procesorom Intel Core i7, grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1060 a IPS displejom s frekvenciou 120 Hz a 100% sRGB farebným gamutom. Klávesnica má vylepšené spínače s trvanlivosťou 20 miliónov stlačení, aby sa vyrovnala aj s najvyššími nárokmi pri intenzívnom hraní.

ROG Strix GL12 je výkonný herný desktop pre najnáročnejších hráčov. Poháňa ho pretaktovatelný procesor Intel Core i7 ôsmej generácie (až 4,8 GHz) a grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1080. Obsahuje rozširujúci slot a ľahko vymeniteľný SSD, čím je uľahčený upgrade celej zostavy. Zaujme tiež nekonvenčným dizajnom s agresívnymi hranami, rovnako ako priehľadným bočným panelom a prispôsobiteľnými svetelnými efektmi Aura Sync. Hráči si môžu prispôsobiť svetelné efekty podľa seba alebo si vybrať z prednastavených efektov.

ROG G703 je prvý herný notebook na svete so 17,3“ širokouhlým Full HD displejom a technológiou NVIDIA G-SYNC s obnovovacou frekvenciou 144 Hz. Je osadený procesorom Intel Core i7-7820HK, ktorý dosahuje frekvencie až 4,3 GHz a grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1080 s maximálnou frekvenciou 1974 MHz, čo zaistí vysoký herný výkon. Notebook ponúka systém chladenia Anti-Dust Cooling (ADC), ktorý bráni prenikaniu prachu do notebooku.

ROG Strix Flare je mechanická herná RGB klávesnica, ktorá kombinuje komfort s širokými možnosťami prispôsobenia. Obsahuje overené spínače Cherry MX RGB. Špeciálne mediálne klávesy, vrátane kolieska pre pohodlné ovládanie hlasitosti, sú umiestnené v ľavom hornom rohu klávesnice, takže pravá ruka hráčov môže po celú dobu ovládať myš. Poteší odnímateľná opierka zápästia, ktorá poskytuje väčšie pohodlie počas dlhých herných maratónov.

ROG Aura Terminal je štvorkanálový RGB regulátor, ktorý dokáže synchronizovať svetelné efekty PC zostavy s tým, čo sa práve deje na monitore vďaka technológii ROG Halo. Keď sú LED pásiky pripevnené na monitore, ROG Halo rozpozná farby zobrazené na okrajoch obrazovky a LED pásiky sa rozsvieti zodpovedajúcimi farbami. Tým sa vytvorí dynamický svetelný efekt okolo displeja, ktorý vytvorí príťažlivú podívanou. ROG Aura Terminal možno tiež namontovať do skrine počítača a pripojiť ho k ďalším zariadeniam Aura Sync, aby zjednotil svetelné efekty celej zostavy.

Bezel-free Kit je doplnok, ktorý umožňuje hráčom s viacerými monitormi eliminovať rámčeky displejov, ktoré sa vzájomne dotýkajú. Výsledkom je jednoliaty širokouhlý obraz na viacerých monitoroch a lepší zážitok z hrania. Kit sa skladá z vertikálnych šošoviek a ľahko pripojiteľných držiakov, ktoré spájajú okraj každého monitora v uhle 130 stupňov, čo je optimálny uhol pre najlepší vizuálny zážitok. Optické zariadenia Kit nepotrebuje k fungovaniu žiadny softvér ani napájanie. Využíva lomu svetla, takže okraje monitora z pohľadu pozorovateľa opticky zmizne.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno