Domov Novinky ASUS láka hráčov na príslušenstvo z novej rady Strix

ASUS láka hráčov na príslušenstvo z novej rady Strix

Zdielať

ASUS Strix Claw Optical MouseASUS uviedol na náš trh príslušenstvo z hernej série Strix. Medzi novinky patria slúchadlá s audio stanicou Strix DSP, optická myš Strix Claw, mechanická herná klávesnica Strix Tactic Pre a podložka pod myš Strix Glide Control. Slúchadlá Strix DSP za 129 eur využívajú výkonné 60 mm neodymové meniče a ponúka verný 3D priestorový zvuk. Myš Strix Claw, ktorá disponuje optickým snímačom s rozlíšením 5000 dpi, sa predáva za 64,90 eur. Klávesnica Strix Tactic Pro vyniká mimoriadne odolnými spínačmi Cherry MX a jej cena je 121,90 eur. Odolná herná podložka Strix Glide Control je dostupná za 21,90 eur s DPH.

Strix DSP predstavujú univerzálne herné slúchadlá vybavené výkonnými 60 mm neodymovými meničmi s veľkými šesťuholníkovými náušníkmi (v najširšom bode o priemere 130 mm). Slúchadlá dopĺňa audio stanice typu plug-and-play. Tá nevyžaduje ovládače a priamo prevádza natívny 7.1-kanálový priestorový zvuk na virtuálny 7.1-kanálový priestorový zvuk, takže nedochádza k zníženiu kvality kvôli spracovania zvuku v počítači. Každý výstrel a krok je reprodukovaný verne, aby bola ilúzia skutočného bojisko čo najväčší.

ASUS Strix DSP Gaming Headset

Strix Claw je herná myš navrhnutá primárne pre akčné hry (FPS). Optický snímač s natívnym rozlíšením 5000 dpi (bodov na palec) ponúka snímanie 1:1 bez funkcie vyrovnávanie nerovného pohybu, čo profesionálni hráči vyžadujú. Používatelia môžu individuálne nastaviť dpi zaisťujúci presné snímanie pohybu aj jeho okamžité prevedenie. Myš disponuje kvalitnými spínačmi Omron D2F-01F japonskej výroby. Spínače ponúka v porovnaní s konkurenciou väčší zdvih a zaručujú plynulé klikanie a dobrú odozvu, znižujú svalové napätie a predchádza brnenie prstov pri dlhom hraní.

Strix Tactic Pro je mimoriadne odolná mechanická klávesnica prinášajúci rýchlu odozvu a ponuku rôznych typov spínačov Cherry MX v čiernej, modrej, hnedej alebo červenej farbe. Tieto kvalitné spínače majú životnosť 50 miliónov úderov, čím desaťnásobne prevyšujú bežné klávesnice. Vďaka veľmi príjemnému stisku a vynikajúce odozve pomáhajú hráčom zvýšiť ich hodnotu APM (počet akcií za minútu) na maximum.

ASUS Strix Tactic Pro

U bežných klávesníc nemusí byť pri stlačení niekoľkých kláves súčasne vykonané všetky funkcie, čo bráni presnému ovládaniu. Klávesnica Strix Tactic Pre využíva technológiu N-Key Rollover (NKRO) cez rozhranie USB, ktorá zabezpečuje vykonanie funkcie každej stlačené klávesy. Ak užívateľ potrebuje, aby sa klávesnica správala ako tradičná klávesnica, môže k tomu využiť spínač 6-Key Rollover (6KRO).

Podložka pod myš Strix Glide Control má textúrovaný povrch opatrený silne tkanou látkou, ktorý je vhodný pre hráčov vyžadujúce jemné ovládanie a maximálnu presnosť. Podložka je určená pre optické aj laserové myši a má hrany odolné proti štiepeniu, aby bolo dosiahnuté väčšieho pohodlia a vysokej odolnosti.

Zdroj: Tlačová správa ASUS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno