Domov Novinky ASUS H97-Pro Gamer: Lacnejšia doska pre herný PC

ASUS H97-Pro Gamer: Lacnejšia doska pre herný PC

Zdielať

ASUS H97-Pro Gamer 01Radu herných modelov základných dosiek rozširuje nová základná doska ASUS H97-Pro Gamer, ktorá patrí medzi modely formátu ATX, postavená je na čipovej sade Intel H97 ak dispozícii je za cenu okolo 100 eur s DPH. Nová základná doska je určená pre procesory Intel Core 4. a 5. generácie vrátane Haswell Refresh.

Nechýba rozhranie M.2 a SATA Express pre zapojenie rýchlych SSD s výkonom prekračujúcim priepustnosť rozhranie SATA 6 Gbps, gigabitový Ethernet od Intelu a funkcie pre prioritizáciu packetov GameFirst II, ktoré slúžia hrám. O zvuk sa postará SupremeFX sľubujúci odstup zvuku od šumu 115 dB a Sonic Radar II, ktorý má byť výhodou v 3D akčných hrách vďaka tomu, že graficky zobrazuje smer, odkiaľ k nám prichádza zvuky. Rozhranie SATA Express a M.2 ponúknu priepustnosť až 10 Gbps vďaka dvom využitým linkám rozhranie PCI Express 2.0.

ASUS H97-Pro Gamer 02

SupremeFX obsahuje aj slúchadlový zosilňovač, ktorý zvládne impedanciu 300 ohmov. ASUS sľubuje dlhú životnosť dosky vďaka použitiu kondenzátorov Black Metallic s udávanou životnosťou 10.000 hodín, čo sa zvyčajne týka prevádzky v maximálnej povolenej okolitej teplote. ESD Guards slúži na ochranu USB portov, audio konektorov a ethernetového konektora. Pred elektrostatickými výbojmi a vysokej efektivity napájania chránia regulátory DIGI+ VRM.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Asus H97-PRO GAMER poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa ASUS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno