Domov Novinky ASUS FonePad 7: aktualizácia na Android 4.3

ASUS FonePad 7: aktualizácia na Android 4.3

Zdielať

asus-fonepad-7-android-jelly-beanASUS oznámil, že 7 palcový Fonepad 7 zo  septembrového veľtrhu IFA minulého roka dostane čoskoro aktualizáciu na Android 4.3 Jelly Bean. FonePad 7 si rýchlo získal veľkú obľubu vďaka svojej veľmi atraktívnej sume a unikátneho prepojenia tabletu a smartfónu. ASUS sa snaží o dobrú starostlivosť o svojich zákazníkov a táto je prvá väčšia aktualizácia. 

Pôvodne FonePad 7 v predaji “beží” na systéme Android 4.2 Jelly Bean. ASUS neuviedol žiadne plány na upgrade, ale zdá sa, že výrobca už pracuje na novšej verzii Androidu pre toto zariadenie.

Takže  Android 4.3 Jelly Bean je teraz k dispozícii cez OTA (over-the-air) pre FonePad 7. Prináša vylepšené prehrávanie videa a fotogalérie. Galéria domáceho frontu a ďalšie vylepšenia používateľského rozhrania. Neexistuje žiadny oficiálny zoznam zmien, avšak ďalšie vylepšenia by sa mali byť vrátane zlepšenia stability systému a opráv chýb.

ASUS FonePad 7

Každopádne, ak vlastníte FonePad 7, mali by ste skontrolovať aktualizácie. Neexistuje žiadna informácia o ďalších zmenách, ale dúfame, že ASUS sa rozhodne aj pre aktualizáciu na Android 4.4 Kitkat na FonePad 7.

Je tu nejaký majiteľ  tabletu ASUS FonePad 7? Prišla vám už táto aktualizácia? Postretli ste nejaké ďalšie novinky? Prípadne nám môžte zaslať screenshot z aktualizácii na jeden z našich mailov redakcie.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokHuawei predstavil nové zariadenia podporujúce LTE
Nasledujúci článokLTE – konečne rozdelené frekvencie + plány operátorov
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno