Domov Novinky ASRock Z97 Extreme 6 má cenu od Tom’s Hardware

ASRock Z97 Extreme 6 má cenu od Tom’s Hardware

Zdielať

ASRock Z97 Extreme 6Spomínate si na dosky ASRock série 9, ktoré sú vybavené ťažkou výzbrojov v podobe špičkových Super Alloy komponentov? Krátko po svojom debute už nie je vlajková loď ASRock Z97 Extreme6 len vysoko uznávaná u IT profesionálov, ale získala aj významné ocenenie 2014 Smart buy od tech autority Tom’s Hardware.

Thomas Soderstrom, redaktor Tom’s Hardware to zhodnotil takto: “Za 160 dolárov ASRock Z97 Extreme6 jasne vedie graf pomeru ceny a výkonu. A s plne vybaveným dual GbE networkingom, dvojicou SATA radičov a štyrmi pridanými USB 3.0 portmi, robí Z97 Extreme6 len drobné ústupky vo výbave.”

Prvou vecou, ktorú si všimnú vaše oči je dizajn XXL chladičov z alumíniovej zliatiny a potom zafírovo čierna PCB. Táto základná doska má však vo svojej výbave aj prémiové tlmivky z hliníku, duálne mosfety, platinové Nichicon 12k kondenzátory a množstvo ďalších vylepšení, ako je podpora pre budúce SATA Express 10Gb/s pevné disky, prvý slot Ultra M.2 PCIe Gen3 ×4 32 Gbps na svete, HDD Saver technológiu a Full Spike ochranu. Purity Sound 2 zas prináša nový zvukový level a ASRock Cloud so svojim priateľským rozhraním umožňuje jednoduchšiu správu a zdieľanie súborov medzi zariadeniami.

Zdroj: Tlačová správa ASRock

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno